کد خبر: ۴۵۰۵۵
تعداد بازدید: ۱۳۴
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰
رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت خاش گفت: مجموع جریمه های اعمال شده برای ۷۱ واحد صنفی متخلف در طرح ویژه نظارتی نوروز 99 در خاش، ۲ میلیارد و ۴۴۰ میلیون ریال است.
مهدی اسماعیلی اظهار داشت: با هدف افزایش و استمرار نظارت و بازرسی بر بازار کالا و خدمات خصوصا اقلام پر مصرف و خدمات اولویت دار و نیز توسعه امنیت و آرامش روانی در بین شهروندان طرح نظارتی ویژه نوروز ۹۹ در خاش اجرا شد.
 وی از دیگر اهداف اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز را جلوگیری از هرگونه کمبود و افزایش غیرمنطقی قیمت کالا و خدمات در خاش عنوان کرد و افزود: در طول اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز ۹۹ در شهرستان خاش ۹۹۴ بازدید از واحد‌های صنفی انجام شد.
اسماعیلی تصریح کرد: در طول اجرای این طرح و بازدید های صورت گرفته تعداد ۷۱ واحد صنفی متخلف شناسایی شد که پس از تشکیل پرونده جهت رسیدگی و سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی ارسال شد.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت خاش اذعان داشت: عمده تخلفات این واحد های صنفی در زمینه گرانفروشی،کم فروشی و تقلب، عرضه خارج از شبکه،عدم درج قیمت و عدم صدور فاکتور بوده است.
این مسئول یادآور شد: مجموع جریمه های اعمال شده برای ۷۱ واحد صنفی متخلف با ارزش ریالی ۲ میلیارد و ۴۴۰ میلیون ریال است.
اسماعیلی تاکید کرد: شهروندان در صورت برخورد با تخلف واحدهای صنفی از طریق سامانه۱۲۴ و همچنین واحد بازرسی اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان خاش به شماره ۳۳۷۲۳۸۴۰ موارد را اعلام نمایند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری