کد خبر: ۴۵۰۹۱
تعداد بازدید: ۸۶
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۳:۰۰
اسماعیل فولادین رئیس ستاد فرماندهی عملیات آتش نشانی ساری از مهار حریق در یکی از دفاتر اسناد رسمی در شهرستان ساری خبر داد و گفت:طی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی گزارش این حادثه اطلاع رسانی شد که بلافاصله با توجه به شدت حریق ۵ دستگاه خودروی اطفایی از چهار ایستگاه به محل حادثه اعزام شد.
حریق در طبقه دوم یک ساختمان ۴ طبقه واقع در خیابان فرهنگ رخداد که در لحظه رسیدن آتش نشانان، شعله‌های آتش و دود ساختمان را فراگرفته و در حال سرایت به نقاط همجوار بود.
فولادین با اشاره به سرعت عمل آتش نشانان در مهار حریق در دقایق اولیه و جلوگیری از سرایت آن به نقاط همجوار، گفت: آتش نشانان با رعایت تمامی موارد ایمنی و دو ساعت تلاش بی وقفه، با انجام عملیات جدا سازی و لکه گیری حریق را به طور کامل اطفا کردند.
او به مشارکت ۱۵ مامور آتش نشان در اطفای حریق اشاره کرد و افزود: رئیس سازمان، رئیس اداره عملیات و روسای ایستگاه‌ها نیز با حضور در محل حادثه بر روند عملیات آتش نشانان نظارت داشتند.
فولادین با اشاره به اینکه در این حادثه به کسی آسیبی نرسید، درباره علت آن گفت: علت حادثه در دست بررسی است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری