کد خبر: ۴۵۱۴۰
تعداد بازدید: ۱۲۹
تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰
فرماندار حاجی‌آباد بر شناسایی متقاضیان واقعی اجرای طرح ها تاکید کرد و گفت: افراد بومی شهرستان در اولویت واگذاری طرح ها قرار دارند.

به گزارش تجارت امروز؛ حمید جهانگیری فرماندار حاجی‌آباد در نشست کمیسیون بررسی طرح های کشاورزی و تولیدی اظهار کرد: واگذاری اراضی ملی باید منجر به تولید شود.
فرماندار حاجی آباد افزود: این واگذاری‌ها به دلیل عدم اجرای طرح ها نباید باعث هدر رفت منابع و ضایع شدن حقوق آیندگان شود .
جهانگیری با تاکید بر راستی آزمایی طرح های تولیدی ادامه داد:در سال جهش تولید فعال نمودن طرح های تولیدی که به هر دلیلی راکد مانده‌اند در اولویت قرار گیرند.
وی با بیان اینکه در حال حاضر دو شهرک صنعتی در شهرستان وجود دارد اضافه کرد: در شهرکهای صنعتی زیرساخت‌های لازم فراهم است و متقاضیان می‌توانند طرح‌های صنعتی خود را در این شهرک ها اجرا نمایند.

جهانگیری با اشاره به اینکه حمایت از سرمایه گذار در اولویت دستگاه‌های اجرایی شهرستان است خواستار متمرکز نمودن طرح‌های صنعتی کشاورزی در نقاط مشخصی از شهرستان لازم است
فرماندار حاجی‌آباد بر شناسایی متقاضیان واقعی اجرای طرح ها تاکید کرد و خاطرنشان کرد: افراد بومی شهرستان در اولویت واگذاری طرح ها قرار دارند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری