کد خبر: ۴۵۱۵۳
تعداد بازدید: ۱۰۵
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۳:۰۰
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: مقام معظم رهبری با بصیرت خود سال 99 را سال جهش تولید نام گذاری نموده اند که نیاز امروز کشور برای رسیدن به قله پیشرفت و اقتدار می باشد.
علی اکبر گروسی افزود: جهش تولید بدون فراهم بودن بسترهای آن امکان پذیر نمی باشد. یکی از این بسترها قطع دستان اخلالگران و رفع موانع چرخه تولید می باشد که ریاست معظم قوه قضائیه آنرا یکی از اولویتهای دستگاه قضا در سال 99 تعیین نموده اند.
 
وی ادامه داد: بنده و تمامی کارکنان خدوم دستگاه قضایی استان برای رسیدن به این هدف با تلاش شبانه روزی به وظیفه خود که برخورد جدی و قاطع با مفسدان و اخلالگران اقتصادی و فراهم نمودن بستر مناسب برای تولید است عمل خواهیم نمود و انتظار داریم که تولیدکنندگان نیز با عزم جدی خود تولید را رونق و کالای با کیفیت و با قیمت مناسب تولید و به مردم عرضه نمایند.
 
رئیس کل دادگساری استان افزود: باید در عرصه تولید به جوانان شایسته کشور توجه ویژه نمود چرا که اندیشه وتفکر پویا وجدید جوانان برومند کشور در کنار تجربه بزرگان می تواند راهگشا باشد لذا باید اعتماد به جوانان نخبه وصاحب ایده واندیشه را زیاد کنیم واز تنگ نظریها وتکرویها که آفت پیشرفت وجهش هست بپرهیزیم ،جوانان کشور در همه عرصه ها که ورورد می کنند ومورد حمایت قرار می گیرند نتایج وبازده های بی نظیری را از خود بجا می گذارند.
 
وی ادامه داد دستگاه قضایی استان آذربایجان غربی با تمام قوا از جوانان خلاق وصاحب ایده ومبتکر برای تحقق شعار جهش تولید حمایت می کند واز تولید گنندگان وصاحبان بنگاههای اقتصادی خرد وکلان می خواهیم منافع کشور برایشان از منافع شخصی وانفرادی مهمتر باشد وبا حمایت از نخبگان کشور جهشی مثال زدنی در عرصه تولید را رقم بزنیم.
 
گروسی در پایان صحبتهای خود به اقدامات ستاد پیگیری سیاستهای اقتصاد مقاومتی استان  اشاره نمود و گفت: هدف از تشکیل این ستاد رفع مشکلات و موانع تولیدکنندگان استانی که بنا به دلایلی از جمله عدم توانایی در بازپرداخت وامهای دریافتی از بانکها از تولید بازمانده اند یا دچار افت تولید گردیده اند با ارائه راه حلهای قانونی می باشد که بحمدالله در سال 98 با پیگیری و وساطت اعضای این ستاد 11 واحد تولیدی استان به چرخه تولید بازگشته اند و این اقدام و سایر اقدامات در سال جاری نیز با جدیت پیگیری خواهد شد.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری