کد خبر: ۴۵۱۸۰
تعداد بازدید: ۹۵
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۰
سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: سال گذشته ۲۸۵ میلیارد تومان از محل تسهیلات تکلیفی، اشتغال خانگی و تبصره ۱۸ در حوزه صنعت، کشاورزی و اشتغال روستایی در سطح استان جذب شد.
رضا گروسی  در مراسم تقدیر از نخبگان جامعه کار و تولید استان که با حضور حجت الله مهدیان مدیرعامل بانک توسعه تعاون از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد، افزود: این میزان جذب اعتبارات در بخش‌های مختلف اقتصادی استان کارنامه قابل دفاعی بوده اما انتظار ما در حوزه‌های تعاون، کار و صنعت در سال جهش تولید بیشتر از این است.
وی افزود: امیدواریم با دستور ویژه مدیرعامل بانک توسعه تعاون بتوانیم افزایش سطح این تسهیلات را در برش استانی داشته باشیم و موتور محرکه صنعت اشتغال خانگی را در استان قزوین با همکاری بانک توسعه تعاون به گردش درآوریم.
گروسی ضمن تقدیر از تشکل‌های کارگری و کارفرمایی و اعضای شورای هماهنگی دستگاه‌های زیرمجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، افزود: کارگران بدون اغراق زیربنا و خمیرمایه توسعه کشور در بخش‌های صنعتی، کشاورزی و... هستند و باید در سال جهش تولید نقش برجسته‌تری را نسبت به سال‌های قبل ایفا کنند.
وی با تاکید بر ارتقای جایگاه کارگران در استان، اضافه کرد: باید نگرش‌ها نسبت به جامعه کارگری استان تغییر یابد چون در این صورت می‌توان برای رفع نیازها و نقاط ضعف آنها اقدام کرد.
در ادامه این مراسم از پنج تن از کارگران برتر استان با اهدای لوح و تندیس قدردانی شد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری