کد خبر: ۴۵۱۹۸
تعداد بازدید: ۲۵۵
تاریخ انتشار: ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰
با ادامه کاهش تقاضا و پرشدن منابع ذخیره نفت، 9.978 میلیون بشکه دیگر در هفته منتهی به بیست و چهارم آوریل، به ذخایر نفتی اضافه شود.
به گزارش تجارت امروز؛ موسسه نفت آمریکا تخمین می زند با ادامه کاهش تقاضا و پرشدن منابع ذخیره نفت، ۹.۹۷۸ میلیون بشکه دیگر در هفته منتهی به بیست و چهارم آوریل، به ذخایر نفتی جهان اضافه شود.

موسسه نفت آمریکا تخمین می زند با ادامه کاهش تقاضا و پرشدن منابع ذخیره نفت، 9.978 میلیون بشکه دیگر در هفته منتهی به بیست و چهارم آوریل، به ذخایر نفتی اضافه شود.

انتظار می‌رفت افزایش ذخایر نفتی در این هفته بیشتر از این حد و برابر با 10.619 میلیون بشکه باشد.
موسسه نفت آمریکا هفته گذشته تخمین زده بود ذخایر نفتی آمریکا 13.226 میلیون بشکه اضافه شود در حالی که پیش بینی اداره اطلاعات انرژی آمریکا 15 میلیون بشکه را برای این هفته نشان می داد.

قیمت نفت در روز سه شنبه، قبل از اعلام گزارش موسسه نفت آمریکا بسیار نوسان داشت. نفت وست تگزاس اینترمدیت آمریکا کاهش و نفت برنت کمی افزایش یافته بود.

قیمت نفت آمریکا در روز سه شنبه 0.08 دلار معادل 0.63 درصد کاهش داشت و به 12 دلار و 70 سنت رسید یعنی 40 سنت ارزانتر از هفته گذشته. قیمت نفت برنت در روز سه شنبه 0.57 دلار معادل 2.85 درصد بالا رفت و 20 دلار و 56 سنت به فروش رسید که 70 سنت بیشتر از هفته گذشته بود.

موسسه نفت آمریکا گزارش داد موجودی بنزین در هفته منتهی به بیست و چهارم آوریل 1.108 کاهش یافته در حالی که هفته گذشته 3.435 میلیون بشکه افزایش داشت.

ذخایر میعانات گازی 5.462 میلیون بشکه در این هفته افزایش یافته است در حالی که این رقم در هفته گذشته 7.639 میلیون بشکه بود. ذخایر کاشینگ، قطب ذخیره سازی محصولات نفتی در آمریکا 2.486 بالا رفته است.
اداره اطلاعات انرژی آمریکا تخمین می زند تولید نفت خام  این کشور در هفته منتهی به هفدهم آوریل تا 12.2 میلیون بشکه در روز کاهش یافته باشد یعنی 100 هزار بشکه در روز کاهش نسبت به هفته قبل از آن و 900 هزار بشکه در روز کاهش نسبت به زمان اوج تولید.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری