کد خبر: ۴۵۲۰۹
تعداد بازدید: ۲۰۴
تاریخ انتشار: ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۷
استاندار اصفهان در پیام خود به مناسبت روز کارو کارگر، این قشر توانمند و زحمتکش را همواره بازوی توانمند و موتور محرکه تولید و پویایی اقتصادی در کشور و پیام آور نشاط و سرزندگی دانست که با تلاش بی وقفه و بروز خلاقیت و کارآفرینی در عرصه کار و تولید بر افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی می افزایند.
در این پیام آمده است: کار، در حقیقت نماد عزت و بالندگی فرد در جامعه است و اجتماعی که فرهنگ کار و تلاش در آن جاری باشد جامعه ای خودکفا خواهد بود و بر این مبنا کارگران بازوی حرکت جامعه به سوی رشد، تعالی و شکوفایی می باشند.
کارگران همواره بازوی توانمند و موتور محرکه تولید و پویایی اقتصادی در کشور، پیام آور نشاط و سرزندگی به شمار می روند که با تلاش بی وقفه و بروز خلاقیت و کارآفرینی در عرصه کار و تولید بر افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی می افزایند.
هرچند تنگناهای جامعه کارگری به دلایل مختلف از جمله تحریم های ناجوانمردانه استکبار جهانی برکسی پوشیده نیست، اما کارگران فهیم و زحمتکش با اندیشه ای روشن و آگاه به مسائل روز دوشا دوش دولت مردان، نوید آینده ای روشن برای ایران اسلامی را سر می دهند.
اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از کارگران متعهد و پرتلاش استان به پاس زحمات صادقانه این قشر عزیز در عرصه کار، تلاش و فعالیت، روز جهانی کار و کارگر را به یکایک کارگران زحمتکش و مردم شریف استان تبریک عرض نموده و سلامتی همه را از درگاه خداوند متعال مسالت می نمایم.
امید است در سالی که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به نام جهش تولید نامگذاری شده، کارگران دلسوز و متعهد همچون گذشته با تکیه بر خلاقیت و نوآوری در راستای تحقق شعار سال گام بردارند تا شاهد فضای کسب و کار و توسعه اشتغال پایدار برای فرزندان این مرز و بوم باشیم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری