کد خبر: ۴۵۲۷۰
تعداد بازدید: ۱۷۹
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰
یازدهمین جلسه ستاد فرماندهی رزمایش مواسات ، همدلی و کمک مومنانه در شهرستان پاکدشت به ریاست فرماندار و با حضور صاحبان صنایع برگزار شد.

ب

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت یازدهمین جلسه ستاد فرماندهی رزمایش مواسات ، همدلی و کمک مومنانه در شهرستان پاکدشت به ریاست هادی تمهیدی فرماندار شهرستان پاکدشت و با حضور سرهنگ امجدی فرمانده سپاه ثامن الحجج (ع) شهرستان ، حسین شیرازی معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری ، اعضای هیئت مدیره و مدیران شهرک صنعتی عباس آباد ،جمعی از صاحبان صنایع و دیگر مسئولان و خیرین در سالن جلسات شهرک صنعتی عباس آباد به منظور برنامه ریزی در راستای تامین و توزیع مرحله دوم کمکهای معیشتی در قالب رزمایش مواسات ، همدلی و کمک مومنانه به اقشار آسیب دیده در ایام شیوع کرونا در ماه مبارک رمضان برگزار شد.

فرماندار پاکدشت در این نشست با اشاره به نامگذاري سال 99 به عنوان سال جهش تولید با بيان اينكه تحقق اين شعار منوط به توجه ويژه به ظرفيتهاي دروني كشور است گفت: با پتانسيل هاي مهم حوزه صنعت و كشاورزي كه در شهرستان وجود دارد بايد همه دستگاهها تلاش كنند وموانع موجود درمسير حركت و پويايي صنعت و توليد داخلي را از سر راه بردارند.

تمهیدی ضمن قدردانی از تلاش جهادگونه تولیدکنندگان در جنگ اقتصادی افزود: از مهم‌ترین الزامات رونق تولید، فراهم شدن زیرساخت‌های لازم برای فعالیت مستمر واحد‌های تولیدی و صنعتی و حفظ تولید در واحد‌های تولیدی موجود است که برای تحقق این مهّم در شهرک‌های صنعتی برنامه‌هایی تدوین شده است.

وی ادامه داد: استفاده از تمامی ظرفیت‌ها برای حمایت از فعالان تولیدی و رفع مشکلات آن‌ها و نیز احیای واحد‌های راکد در دستور کار مسئولان قرار دارد.

فرماندار شهرستان پاکدشت با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب مبی بر لزوم حمایت از اقشار کم در آمد در آستانه ماه مبارک رمضان گفت: کمک‌های معیشتی و مشارکت‌های مردمی، زمینه مناسب برای مواسات و کمک مومنانه به اقشار کم درآمد و افرادی که به دلیل شیوع ویروس کرونا، با مشکل مالی مواجه شدند را فراهم کرده و حداقل نیازهای آنان را برطرف می‌کند.

وی یادآور شد: صاحبان صنایع و مردم شریف شهرستان پاکدشت در تمامی صحنه‌ها، همدلی و همراهی خود را با هموطنان نشان داده‌اند و این بار نیز در این آزمون بزرگ سربلند بیرون آمده و از نیازمندان با کمک‌های خود حمایت می‌کنند.
 
              

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری