کد خبر: ۴۵۳۳۴
تعداد بازدید: ۳۲۷
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰
این سازمان‌ها باید بر اساس قواعد سامانه جامع انبارها تمامی انبارها، سوله‌ها و مراکز نگهداری را در این خصوص مورد بازرسی و کنترل قرار دهند.
به گزارش تجارت امروز؛ رئیس سازمان حمایت از مشمولیت ثبت‌نام خودروهای صفر کیلومتر در سامانه جامع انبارها خبر داد.
 
عباس تابش در رسانه ملی درباره خودروهای صفر کیلومتر، گفت:
مالکانی که خودرو‌های صفر کیلومتر خود را در پارکینگ‌ها نگهداری می‌کنند باید در سامانه جامع انبارها NWMS.IR عضو باشند.
 
رئیس سازمان مایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان در ادامه، افزود: این موضوع برای رصد و پایش به سازمان‌های صنعت استان‌های سراسر کشور نیز ابلاغ شده است.
 
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره بازررسی از این انبارها، اضافه کرد: این سازمان‌ها باید بر اساس قواعد سامانه جامع انبارها تمامی انبارها، سوله‌ها و مراکز نگهداری را در این خصوص مورد بازرسی و کنترل قرار دهند.
 
رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید گنندگان در پایان، گفت: مردم نیز محل‌های دپو خودرو‌های صفر کیلومتر را به سامانه ۱۲۴ اطلاع دهند تا مورد پیگیری قرار بگیرد.
 
سرپرست وزارت صنعت نیز پیش از این درباره خودروهای صفر کیلومتر، اعلام کرد:
در زمینه خودرو و نحوه فروش آن برنامه‌ریزی‌های جدیدی داریم، یکی از موضوعاتی که مورد توجه است این است که گارانتی خودروهای صفرکیلومتر نهایتا ۳ ماه باشد تا خریدار مطمئن نباشد که خودرو ۲ سال گارانتی دارد و همچنان می‌تواند در پارکینگ نگهداری کند. تمام پارکینگ ها و انبارها باید موجودی خودروی خود را اعلام کنند و ممانعت از این عمل نیز مشمول تخلفات احتکار است.
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری