کد خبر: ۴۵۳۷۱
تعداد بازدید: ۴۲۵
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۲
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی آبادان گفت: با توجه به اینکه برخی از کالاهای تولید شده صادرات محور هستند و باعث ارز آوری می‌شوند باید دولت تسهیلاتی ارائه دهد تا در راستای حمایت از کسب و کارها، بازارهای خارجی حفظ شود.
به گزارش تجارت امروز؛ غلامرضا اکبری زاده در گفتگو با خبرنگار بازار با اشاره به اینکه کرونا ویروس موجب شده تا میزان ترددها به شدت کاهش پیدا کرده و از تجمعات کاسته شود، اظهار کرد: مشخص نیست این شرایط چه زمانی مانند حالت عادی می‌شود از این رو میزان درآمد بسیاری از کسب و کارها به شدت کاهش یافته و شرایط آینده و عواقب ناشی از آن مبهم است.
وی افزود: ضرورت دارد کسب و کارها در راستای برنامه‌های آتی، سناریوهایی در خصوص متغیرهای اثرگذار بر درآمد و هزینه‌های کسب و کار خود پیش بینی کنند.
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی آبادان عنوان کرد: پایداری ویروس کرونا پارامترهای اصلی تعیین ارزش قیمت سهام که همان جریان نقدی آتی بنگاه‌ها و سودآوری آنها است را تحت تأثیر قرار می‌دهد.
اکبری زاده حمایت از واحدهای خسارت دیده منطقه آزاد اروند در حوزه بانکی و بیمه‌ای را ضروری دانست و گفت: خروج از بحران کرونا ویروس نیازمند همراهی و همکاری همه دستگاه‌ها با یکدیگر است تا از بروز مشکلات بیشتر جلوگیری شود.
وی برخی از کالاهای تولید شده منطقه آزاد اروند را صادرات محور برشمرد و توضیح داد: باید دولت تسهیلاتی ارائه دهد تا در راستای حمایت از کسب و کارها، بازارهای خارجی حفظ شود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری