کد خبر: ۴۵۳۸۴
تعداد بازدید: ۳۷۵
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۱
مدیر بازاریابی شرکت ایران خودرو گفت: این شرکت در طرح پیش فروش و فروش فوق العاده خودرو برای تمامی متقاضیان شرایط یکسانی فراهم کرده است.

به گزارش تجارت امروز؛ «کیوان پناهی» افزود: اتفاقی که در پیش فروش های ایران خودرو و فروش فوق العاده در حال اتفاق افتادن است سهمی از بازاری که مورد انتظار است به یقین پوشش نمی دهد.
وی همچنین اظهارداشت: شرکت ایران خودرو برای تمامی متقاضیان شرایط یکسانی فراهم کرده و این شانس را برای همه کسانی که خریدار واقعی خودرو هستند ایجاد می کند که بتواننددر طرح فروش فوق العاده ثبت نام و از مزایای خرید خودرو بهره مند شوند.
مدیر بازاریابی شرکت ایران خودرو گفت: در حال حاضر تمامی افرادی که واجد شرایط ثبت نام برای فروش فوق العاده خودرو هستند می توانند نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
وی افزود: اگر کسی خود را واجد شرایط بداند ولی در موقع ثبت نام با مشکلاتی مواجه شود می تواند با مرکز تماس ایران خودرو به شماره 096440 تماس حاصل کنند و به یقین پرسنل این مرکز پاسخگوی متقاضیان خواهند بود.
پناهی در توضیح این مطلب که در شرایط ثبت نام فروش فوق العاده در یکی از بندها اعلام شده تا یکسال سند خودرو در رهن ایران خودرو خواهد بود و امکان نقل و انتقال حتی بصورت وکالتی هم وجود ندارد، اظهارداشت: این پیش شرط با این هدف تنظیم شده تا جلوی دلالان و سوداگران گرفته شود و متقاضیان واقعی بتوانند از این مزایا استفاده کنند.
وی در ادامه یادآورشد: کسی که در طرح فروش فوق العاده ثبت نام و خودرو را تحویل گرفته و پس از مدتی فوت کند وراث می توانند با دریافت گواهی انحصار وراثت وانجام برخی از اقدامات حقوقی از آن خودرو بهره مند شوند.
برنامه «روی خط بازار» کاری از گروه کسب و کار شبکه رادیویی اقتصاد است که از شنبه تا چهارشنبه هر روز ساعت 10: 10 به مدت 45 دقیقه به تهیه کنندگی «حمیده رضا سلطانی» با هدف ارائه یک تصویر بزرگتر و کاملتر و قابل درک از رویدادهای مهم اقتصادی و رفع ابهامات اقتصادی بر روی موج اف ام ردیف 98 قرار می گیرد و علاقمندان می توانند جهت دریافت فایل صوتی برنامه به سایت این رادیو مراجعه کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری