کد خبر: ۴۵۴۹۰
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

با دزدان سرمایه برخورد می‌کنیم!

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: کسانی که سبب فرار سرمایه از گلستان شوند منتظر برخورد قضایی باشند.
با دزدان سرمایه برخورد می‌کنیم!
به گزارش تجارت امروز؛  هادی هاشمیان در جمع فعالان اقتصادی شهرک صنعتی آق قلا اظهارکرد: دادستان های سراسر استان را مامور هستند با کسانی که در مسیر تولید سنگ اندازی می کنند و سبب فرار سرمایه از استان می شوند را شناسایی و با آنها برخورد کنند.
هاشمیان افزود: از دادستان ها خواسته ایم با کمک دستگاه های اجرایی از واحدهای تولیدی سرکشی و برای رفع مشکلات آنها تلاش کنند.
وی گفت: خوشبختانه مدیران دستگاه های اجرایی برای کمک به رونق تولید از هیچ تلاش فروگذار نمی کنند اما در برخی دستگاه ها دیده می شود که در بدنه کارشناسی سنگ اندازی و فرآیندهای اداری زمانبر می شود که نیاز است مدیران نظارت بر زیرمجموعه را جدی بگیرند.
رئیس کل دادگستری گلستان بیان کرد: تعامل خوبی بین دستگاه هایی اجرایی و قضایی استان برای کمک به رونق تولید شکل گرفته و به همین دلیل گلستان از استان های امن برای سرمایه گذاری است.
وی افزود: سال گذشته با تلاش ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان هشت واحد تولیدی دوباره فعال شده و ۶۰۰ کارگر به محل کار بازگشتند.
رئیس کل دادگستری گلستان از فعالان اقتصادی شهرک صنعتی آق قلا دعوت کرد با مشارکت در کارگروه های تخصصی ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان، نظرات تخصصی خود را به منظور مشاوره به قضات محاکم تخصصی رسیدگی به پرونده های اقتصادی ارائه کنند.
نظر شما