کد خبر: ۴۵۵۱۰
تعداد بازدید: ۲۰۳
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: دولت نه تنها در حوزه مسکن، بلکه در حوزه اقتصاد کلان نیز برنامه عملیاتی مشخصی ندارد و بازار مسکن و سایر بازارها را به حال خود رها کرده است.
به گزارش تجارت امروز؛ محمد سرگزی عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از عملکرد دولت در حوزه مسکن انتقاد کرد و گفت: متأسفانه دولت نه تنها در حوزه مسکن، بلکه در حوزه اقتصاد کلان نیز برنامه عملیاتی مشخصی ندارد و بازار مسکن و سایر بازارها را به حال خود رها کرده است.
 
وی با تأکید بر اینکه به طور قطع در کمیسیون عمران یکی از اولویت‌های راهبردی بحث مسکن و ساماندهی آن خواهد بود، اظهار داشت: اگر لازم باشد، مجلس برای مسکن قیمت‌های کنترلی در نظر خواهد گرفت که پس از سرکشی نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه، بر روی این موضوع کار خواهیم کرد.
 
عضو کمیسیون عمران مجلس با تأکید بر اینکه یکی از اشکالاتی که در بحث مسکن وجود دارد، نبود قوانین کنترلی برای قیمت‌ها است، گفت: اگر لازم باشد در مجلس طرحی را در این زمینه آماده و آن را تصویب خواهیم کرد تا این نابه‌سامانی‌هایی که در بازار وجود دارد، قدری کاهش یابد.
 
سرگزی در پایان با بیان اینکه مسکن در شرایط فعلی یکی از نیازهای اصلی خانوارها است، خاطرنشان کرد: در این حوزه در دولت‌های یازدهم و دوازدهم شاهد برنامه‌ریزی عملیاتی نبوده‌ایم و عملکردها در این حوزه مناسب نیست، می‌توان گفت که دولت در این زمینه نمره قابل قبولی دریافت نکرده است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری