کد خبر: ۴۵۵۱۴
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰
مدیر کل امور مالیاتی کرمانشاه تصریح کرد: رفع مشکلات مالیاتی مودیان و افزایش رضایت مندی آنان از اولویت های اداره کل امور مالیاتی استان است.
به گزارش تجارت امروز؛ عباس پور، مدیر کل امور مالیاتی کرمانشاه در جلسه هم اندیشی با رییس جامعه پزشکی استان ، رویکرد و سیاست اداره کل امور مالیاتی استان را حل مشکلات و تأمین رضایت مودیان مالیاتی، از جمله پزشکان به عنوان متولیان سلامت مردم دانست و گفت: در همین راستا برای پزشکان تسهیلات و معافیت های مختلفی از جمله بخشودگی جرایم مالیاتی فراهم و اجرا شده است.
عباس پوراز حذف روش علی الراس پرونده های مالیاتی ابراز خرسندی کرد وگفت : تعین مالیات صرفا باید بر اساس ارائه اسناد و مدارک مثبته باشد، مگر اینکه خلاف آن ثابت شود.
وی هم چنین افزود: در راستای ارائه خدمات الکترونیکی دستورالعمل اجرایی موضوع ماده 169 قانون مالیات‌های مستقیم ابلاغ گردیده و مودیان مالیاتی می‌توانند نسبت به ثبت و ارسال اطلاعات خرید و فروش و همچنین پرداخت بابت قراردادها اقدام نمایند و از طریق این سیستم می‌توان نسبت به ثبت و ارسال اطلاعات مودیانی که از ارائه شناسه ملی (برای اشخاص حقوقی) و کد ملی (برای اشخاص حقیقی) به فروشنده در زمان خرید کالاها و خدمات امتناع ورزیده‌اند، نیز اقدام کرد.
مدیر کل امور مالیاتی کرمانشاه در خاتمه، خاطر نشان کرد: یکی از استراتژیهای اداره کل امور مالیاتی استان تکریم مودیان مالیاتی به نحو شایسته و ارج نهادن به حقوق شهروندی آنان است .
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری