کد خبر: ۴۵۶۰۹
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰

نماد بورسی پتروشیمی‌ها کی باز می‌شود؟

تعلیق و تعلل در نماد‌ها در روز‌های اخیر امری است که توجه سهامداران را به خود جلب کرده است. بسته شدن ۴۵ روزه نماد پترول، بورس نیوز را بر آن داشت در جهت شفاف سازی و رسیدگی به صدای سهامدار، موضع را از مدیرعامل گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان جویا شود.
نماد بورسی پتروشیمی‌ها کی باز می‌شود؟
به گزارش تجارت امروز؛ رسول اشرف زاده، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری ایرانیان به گفت: با بسته شدن نماد پترول، بحث افزایش سرمایه گچساران مطرح بود و شرکت به عنوان سهامدار ممسنی درگیر موضوع شد.

وی ادامه داد: از روزی که نماد بسته شده، تعامل کامل با سازمان بورس در حال انجام بوده و تمام اقدامات از سامانه کدال به اطلاع سهامداران رسید. 
 
اشرف زاده به پیگیری و رسیدگی معاونت مالی و سرمایه گذاری پترول در این خصوص اشاره و اظهار کرد: آخرین مبحث به گزارش توجیه افزایش سرمایه بر شرکت‌های سهامداری گچساران ممسنی برمی گردد که طی هفته‌های اخیر منتشر و به حسابرس مستقل ارسال شده است. 
 
وی افزود:امیدواریم که به زودی گزارش نهایی آماده شده و لازم است به سازمان ارسال تا به زودی نماد بازگشایی شود. 

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری ایرانیان خاطر نشان کرد: بیش از سهامداران، خود شرکت از بازگشایی استقبال خواهد کرد. 

اشرف زاده در پایان اضافه کرد: اطلاعایه‌های کدال نشان دهنده تعامل است و تلاش می‌کنیم که با توجه به برنامه مبثوت در طرح‌های جدید و تکمیل زنجیره ارزش، شاهد تاثیر بر نماد بوده که امری مقبول سهامداران خواهد بود.
نظر شما