کد خبر: ۴۵۶۵۵
تعداد بازدید: ۳۰۱
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰
 با داشتن بیش از ۵۰۰ نیروی جوان، در این اوضاع نابسامان اقتصادی خدمت بزرگی به جوانان این مرز و بوم کرده است. اکثر فعالیت های میثم شکری ساز در حوزه آموزش بوده و خدمات ارزنده ای در این زمینه ارائه نموده است، و ی بر این باور است که با تربیت و آموزش نیروی جوان کشور می توان قدم بزرگی در رفع مشکلات بیکاری، فقر، فساد، اعتیاد و ... برداشت

به گزارش تجارت امروز؛ کلاهبرداری و فروش مدارک تقلبی، اینها اتهامات و یا شاید بهتر بگویم شایعاتی است که این روزها در فضای مجازی در مورد میثم شکری ساز دست به دست می شود اما اجازه بدهید بدانیم که میثم شکری ساز کیست و اتهامات وارده به او چقدر صحت دارد؟

میثم شکری ساز  فعالیت های اجتماعی و آموزشی خود را در ابتدای کار با تاسیس مرکز توسعه آموزش مجازی پارس آغاز نمود. فیلم های که در حال حاضر موسسه آموزش مجازی خود را گسترش داده و آن را تحت قالب هولدینگ پارس پندار نهاد مدیریت می کند، با داشتن بیش از ۵۰۰ نیروی جوان، در این اوضاع نابسامان اقتصادی خدمت بزرگی به جوانان این مرز و بوم کرده است. اکثر فعالیت های میثم شکری ساز در حوزه آموزش بوده و خدمات ارزنده ای در این زمینه ارائه نموده است، و ی بر این باور است که با تربیت و آموزش نیروی جوان کشور می توان قدم بزرگی در رفع مشکلات بیکاری، فقر، فساد، اعتیاد و ... برداشت، چرا که از نظر وی، عامل اصلی تمام فساد ها و مشکلات اصلی جامعه، بیکاری است و بیکاری عمدتاً به لحاظ نداشتن تخصص و تجربه در رشته های مختلف می باشد. اگر بستر تربیت و آموزش جوانان در زمینه های مختلف فراهم شود به طوری که آنها بتوانند در رشته هایی که به آن علاقه دارند، آموزش دیده و تبحر و مهارت خاص پیدا کنند به راحتی می توانند برای خود کاری دست و پا کرده و درآمدهای مناسبی را تجربه کنند. در راستای همین اعتقادات  میثم شکری ساز بعد از تجربه ی چشیدن فراز و نشیب‌های بازار کار و همچنین بررسی اوضاع اقتصادی کشور،تصمیم گرفت که  دوره های متنوع و مختلفی را با منابع آموزشی معتبر و البته به کارگیری اساتید کارآزموده و مجرب ارائه دهد و بستری را برای جوانان فراهم کند که تحت هر شرایطی بتوانند به صورت حضوری و مجازی آموزش های مورد نظر را دریافت کرده و تخصص لازم را به دست آورند.

با دایر کردن موسسه آموزشی مجازی پارس و توسعه ی آن، میثم شکری ساز موفق شده است که هزاران جوان با استعداد ایرانی را در زمینه های مختلف آموزش داده و با تخصص و تبحر کافی روانه بازار کار کند. پس جای هیچ تعجبی ندارد که توانسته است عنوان کارآفرین برتر را از آن خود کند. طی دو سال متوالی در سال ۹۶ و ۹۷ دکتر میثم شکری ساز، در راستای خدمات ارزنده و اشتغال زایی که برای جوانان این مرز و بوم فراهم کرده است توانسته است که عنوان کارآفرین برتر را به خود اختصاص دهد.

بیشتر بخوانید: میثم شکری ساز، کلاهبرداری جدید در حوزه آموزش مجازی؟

در کنار ارائه این خدمات ارزنده،  میثم شکری ساز توانسته به عنوان مجری طرح آموزش ۱۰ هزار دفتر خدمات روستایی، با همکاری سازمان میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی، اداره پست جمهوری اسلامی ایران و  وزارت ارتباطات، حضور پررنگی داشته باشد. در راستای ارائه ی خدمات ارزشمند، ایشان،  همچنین موفق به دریافت تقدیر نامه ها و لوح های سپاس از  نهادها و سازمانهای مختلف شده است. دکتر میثم شکری ساز در زمینه ی فعالیت های فرهنگی و اجتماعی نیز خدمات شایان توجهی دارد، تالیف ده‌ها کتاب مختلف در زمینه بازاریابی، مشاوره، کارآفرینی، فروش موفق، ارتباطات و همچنین ترجمه کتاب‌هایی نظیر توهم باهوشی1، توهم باهوشی دو، استوار، فراتر از استراتژی، بازاریابی گوریلی، تویی که ذهن برنده ای و .... از دیگر خدمات دکتر میثم شکری ساز به حساب می آید.

یکی دیگر از فعالیت های ازرنده ی میثم شکری ساز، سابقه ی تدریس وی در دانشگاه های معتبر پیام نور، دانشگاه اصفهان، دانشگاه آزاد اسلامی و سایر موسسات آموزشی است.

حال که باشمه ای از فعالیت ها و خدمات میثم شکری ساز آشنا شدید، اجازه دهید که باز به موضوع اصلی جعل مدارک بر گردیم.

میثم شکری ساز و جعل مدارک!

میثم شکری ساز، نام  فردیست که شاید این روزها نام وی را در کنار جعل مدارک تحصیلی شنیده باشید اما چه چیزی باعث شده است که این اتهامات به وی زده شود؟

میثم شکری ساز و واژه ی کلاهبرداری

شاید یکی از دلایلی که نام میثم شکری ساز را  تبدیل به نامی ماندگار در ذهن ها کرده، ارائه خدمات بی نظیر آن در زمینه آموزش می باشد و شاید به همین دلیل است که زیر ذره بین رقبا و بسیاری از افراد سودجو میباشد. از آنجایی که کلیه خدمات موسسه آموزشی ایشان به صورت مجازی نیز قابل پیگیری است، و در واقع در سطح بین‌المللی نیز توانسته خدمات آموزشی ارزنده ای ارائه دهد، همین موضوع باعث شده که وی مورد ظن و اتهام عده ای معلوم الحال قرار بگیرد که البته این موضوع با شکایت شخص وی و راههای قانونی به طور کامل پیگیری شده و حکم برائت ایشان از کلیه ی این اتهامات به صورت کاملا قانونی صادر شده است.

با این وجود،  امروز بعد از گذشت چند سال از این قضیه هنوز هستند افرادی که سعی دارند وجهه عمومی و اعتبار میثم شکری ساز را تخریب کنند، جالب است بدانید که افرادی که در حال تخریب وجهه ایشان و به اصطلاح سوت زنی برای میثم شکری ساز هستند خود معاند جمهوری اسلامی ایران بوده و در خارج از کشور به سر می برند. افراد معلوم الحالی که قطعا به واسطه ی فعالیت های ضد دولت و ضد اجتماعی، عنوان معاند جمهوری اسلامی را به خود اختصاص داده اند که البته بهتر است قضاوت در مورد اینگونه افراد و همچنین پیشینه ی دکتر میثم شکری ساز را به خود مردم واگذار کنیم که به واسطه ی آگاهی از فعالیت ها و خدمات ارزنده ی میثم شکری ساز، قطعا بهتر از هر جناح دیگری می توانند قضاوت کنند.

میثم شکری ساز و واژه ی کلاهبرداری

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری