کد خبر: ۴۵۶۸۶
تعداد بازدید: ۲۱۸
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰
گروه استان‌ها- عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با تأکید بر اینکه امروز اوضاع معیشتی مردم خوب نیست گفت: مردم منتظر اقدامات عملیاتی و جلوگیری از رشد روزافزون قیمت‌ها هستند.
به گزارش تجارت امروز؛ مردم منتظر اقدامات عملیاتی در راستای جلوگیری از رشد روزافزون قیمت‌ها هستند و انتظار داریم دولت و متولیان امر در دستگاه‌های ذیربط به این نکته توجه کنند.
 
دولت باید برای این کار توان خود را مضاعف کند و در کنار آن از مدیران کارآمد، پرتوان و با انگیزه برای رفع مشکلات و نابه‌سامانی‌ها بهره ببرد.

مدیران کارآمد باید توانایی برنامه‌ریزی و سازماندهی در امور محوله را دارا باشند و قدرت پیش‌بینی، نظارت و کنترل در آن‌ها وجود داشته باشد. 

بیشتر بخوانید:

مجلس یازدهم تمام توان خود را برای حل مشکلات مردم به کار برده است اما این تلاش‌ها کافی نیست و باید ادامه پیدا کند.


توجه ویژه به اوضاع معیشتی قشر فرهنگیان، بازنشستگان و مستمری‌بگیران از جمله امور بسیار مهمی است که باید توسط وزاتخانه‌های ذیربط در دستور کار قرار گیرد.

رسیدگی به شرایط اقتصادی و معیشتی این دسته از اقشار جامعه بحثی مهمی است که باید انجام آن را از سوی دستگاه‌های مسئول خواست.

امیدواریم با اجرای طرح‌هایی مانند طرح تأمین کالاهای اساسی و با استفاده از آن بتوانیم از رشد روزافزون قیمت‌ اجناس جلوگیری به عمل آوریم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری