کد خبر: ۴۵۷۱۵
تعداد بازدید: ۲۴۶
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰
سرانجام بعد ازشکایت های متعدد و پیگیری مراجع قضایی،(بابک طهماسبی) دروغ پرداز رسانه ای و کارمند سابق روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، حکم زندان وی صادر شد.
به گزارش تجارت امروز؛  نامبرده بارها با راه اندازی سایت های خبری متعدد با اسامی مجعول اقدام به انتشار اکاذیب و افترا نسبت به شخصیت های کشوری ، مسئولان نفتی دراستان خوزستان کرده و هر بار پس از جدی شدن شکایت های مربوطه با سواستفاده از حسن نیت مسئولین مزبور و اظهار ندامت ظاهری، از چنگال عدالت می گریخت.
اما این بار کارمند سابق شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب که با راه اندازی کانال ها و سایت های خبری اقدام به انتشار مطالب کذب می نمود برابر رای قطعی دادگاه تجدید نظر به دو سال حبس و ۷۵ ضربه شلاق تعزیری محکوم و حکم صادره از سوی شعبه ۱۷ دادگاه تجدید نظر تایید و به واحد اجرای احکام ابلاغ شد.

بیشتر بخوانید:

همچنین بر اساس حکم دادگاه بدوی وی از هرگونه فعالیت مرتبط با فضای مجازی نیز محروم شده است.
وی که در زمان مدیرعاملی بیژن عالی پور در مناطق نفت خیز جنوب سمت ارتباط با رسانه های این شرکت بزرگ نفتی را بر عهده داشت اقدام به انتشار اخبار کذب علیه مدیران و همچنین هتاکی علیه رسانه حقیقت طلب “نفت ما” می نمود در آخر به سزای اعمال خلاف شرع و قانون رسید و از سوی دادگاه به زندان محکوم شد.
وی با شکایت و پیگیری های سپهر سپهری، مدیرعامل سابق شرکت ملی حفاری،محمد بهمئی مشاور ارشد این شرکت، احمد شیرالی پور محکوم شد.
وی در دوران فعالیت رسانه ای خود تهمت های بسیاری را به ناحق به مدیر خوشنام و انقلابی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب مرحوم حاج رضا طاهری وارد کرد.
نکته حائز اهمیت اینجاست با توجه به اینکه وی طی مدت طولانی اقدام به تخریب چهره مدیران صنعت نفت کرد و همچنین به عنوان نیروی رسمی شرکت ملی مناطق نفت خیز فعالیت می کرد اینکه چرا مدیران حراست و بازرسی وزارت نفت با سرعت عمل بالاتر، از فعالیت اینگونه افراد که بارها هم توسط رسانه حقیقت طلب “نفت ما” مورد اشاره قرار گرفته اند برخورد جدی صورت نگرفت جای سوال دارد!؟

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری