کد خبر: ۴۵۷۴۲
تعداد بازدید: ۲۶۰
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰
بر آن شدیم تا ارتباط تحصیلات برخی نمایندگان محترم با کمیسیونی که در آن حضور دارند را بررسی کنیم. در اولین گام به رزومه حجت الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی می‌پردازیم.
به گزارش تجارت امروز به نقل از تلنگر؛  سید ناصر موسوی لارگانی متولد  ۵ شهریور ۱۳۴۲ است. او نمایندهٔ حوزهٔ انتخابیهٔ فلاورجان در دوره هشتم، نهم ، دهم و یازدهم مجلس شورای اسلامی ، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی ، عضو سابق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و دارای تحصیلات حوزوی و کارشناسی ارشد تاریخ اسلام و DBA مدیریت استراتژیک است.
 
زندگی
سید ناصر موسوی لارگانی فرزند سید مهدی، در شهرلارگان از توابع بخش مرکزی شهرستان فلاورجان در خانواده‌ای مذهبی و روحانی متولد شد. دوران ابتدایی را در مدرسه ابتدایی زمانیه لارگان و دوران راهنمایی را در مدرسه راهنمایی بندارت (نواب صفوی فعلی) گذراند. در سال ۱۳۵۶ برای گذراندن دروس اسلامی به حوزه علمیه اصفهان رفت. پس از پیروزی انقلاب ۱۳۵۷ ایران به تحصیلات حوزوی خود در مدرسه علمیه اصفهان ادامه داد. در سال ۱۳۶۱ به عضویت سپاه پاسداران درآمده و راهی جبهه خوزستان شد. در سال ۱۳۶۲ به مدت شش ماه در بیت سید روح‌الله خمینی در جماران به عنوان پاسدار مشغول به خدمت بود و در این دوران در تمامی سخنرانیها و دیدارهای مردمی سید روح‌الله خمینی حضور داشت. در ضمن تحصیلات خود در حوزه، موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد در رشته تاریخ اسلام از دانشگاه گردید.
 
بیشتر بخوانید:
 
در مجلس شورای اسلامی
در سال ۱۳۸۶ در انتخابات هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی شرکت کرده و به مجلس راه یافت. وی در انتخابات مجلس نهم، دوباره به مجلس راه یافت. موسوی لارگانی از لحاظ  سید ناصر موسوی لارگانی در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در هفتم اسفند ۹۴ نیز شرکت کرده و با کسب حدود ۶۰ درصد از آرا برای سومین بار پیاپی به پارلمان راه یافت و با رای نمایندگان در سمت ریاست مجمع نمایندگان استان اصفهان باقی ماند.

سمت‌ها در مجلس
نماینده مردم شهرستان فلاورجان در مجلس شورای اسلامی دوره هشتم و نهم و دهم و يازدهم عضو هيئت رئيسه مجلس شوراي اسلامي دوره يازدهم به عنوان دبيرنایب رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس هشتم ناظر مجلس هشتم بر گمرک ایران رئیس هیئت نظارت بر انتخابات دوره چهارم شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان اصفهان نایب رئیس کمیسون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در ادوار نهم و دهم رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی در ادوار نهم و دهم نایب رئیس فراكسيون فرهنگيان مجلس شورای اسلامی رئيس فراكسيون حمايت از صنعت نساجي و پوشاك مجلس شوراي اسلامينايب رئيس فراكسيونهاي تعاون ، گمرك و وقف و امامزادگان مجلس شوراي اسلامي عضو هيئت رئيسه فراكسيون روحانيت مجلس شوراي اسلامي

ایشان اکنون عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی هستند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری