کد خبر: ۴۵۷۵۶
تعداد بازدید: ۲۹۰
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰
رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان ایلام گفت: مشكلات ۱۱۹ واحد تولیدی استان ایلام حل شده است.
به گزارش تجارت امروز؛ «رحمت الله قیصوری» اظهار کرد: تاكنون مشكلات ۱۳۰ واحد توليدي در جلسات اقتصاد مقاومتي استان مطرح شده كه از اين تعداد مشكلات ۱۱۹ واحد در زمينه هاي تسهيلات و مشكلات بانكي، مسائل مالياتي و بيمه اي، مشكلات زيربنايي از جمله آب، برق، گاز، تلفن و راه هاي ارتباطي و ... برطرف شده است.
 
وی افزود:  ستاد استان يكي از فعال ترين ستاد هاي اقتصاد مقاومتي در كشور است كه در رتبه بندي هاي مركز معمولا رتبه اول تا سوم را كسب مي کند.
 
قیصوری تصریح کرد: امسال در سال جهش تولید با تداوم جلسات اقتصاد مقاومتی در تلاش برای رفع موانع تولید و گره گشایی از مشکلات واحدهای تولیدی هستیم.
 
رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان ایلام گفت: امید است بازگشت واحدهای تولیدی به چرخه تولید علاوه بر تثبیت اشتغال موجب توسعه اقتصادی استان شود.
 
وی عنوان کرد: شركت هاي دانش بنيان يكي از اساسي ترين مصاديق اقتصاد مقاومتي در كشور مي باشند و استان ايلام هم در حوزه اقتصاد مقاومتي و هم در رشد شركت هاي دانش بنيان از جمله استان هاي برتر در سطح كشور است.
 
بیشتر بخوانید:

قیصوری افزود: شركت هاي دانش بنيان داراي ظرفيت عظيم و بي نظيري در زمينه افزايش رشد و توسعه اقتصادي هستند از اين رو اين شركت ها يكي از منابع قابل اعتماد دولت در تحقق سياست هاي اقتصاد مقاومتي محسوب مي شوند.
 
رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان ایلام خاطرنشان کرد: با حمايت ستاد اقتصاد مقاومتي استان تعداد شركت‌هاي دانش بنيان استان از يك شركت به ۱۸ شركت افزايش يافته است.

منبع:شبستان

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری