کد خبر: ۴۵۷۵۹
تعداد بازدید: ۲۴۲
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۹
فرماندار خمین گفت: ۲۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات تملک دارایی این شهرستان به منظور تکمیل عملیات بهسازی محور خمین - قورچی باشی مصوب شد.
به گزارش تجارت امروز؛ « احمد طهرانی »  افزود: این پروژه به علت پرداخت نشدن مطالبات پیمانکار و معوق شدن دستمزد کارگران مشغول به کار، مدتی متوقف شده بود.
وی بیان کرد: ادامه عملیات اجرایی این محور تا پایان شهریور امسال آغاز می‌شود و برای تداوم اجرای آن اداره راه و شهرسازی با هماهنگی نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی نسبت به پیگیری اعتبار ۳۰میلیارد ریال تعریف شده برای این محور حادثه خیز از محل اعتبارات ملی اقدام می‌کنند.
فرماندار خمین با اشاره به سال پایانی دولت تدبیر اظهار داشت: ۷۷ طرح نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصد در استان مرکزی برای تخصیص اعتبار معرفی شدند که چهار طرح مربوط به این شهرستان است.
طهرانی گفت: ۷۲ میلیارد ریال برای تکمیل این طرح‌های نیمه تمام در زادگاه امام راحل با تخصیص ۱۰۰ درصد مصوب شده است.

بیشتر بخوانید:

 

وی افزود: ۲۵ میلیارد ریال از این اعتبار برای محور خمین - قورچی باشی تخصیص یافته است و بقیه این اعتبار برای تکمیل تقاطع غیرهمسطح اراک - خمین و خمین - محلات در کمربندی ورودی شهر هزینه می‌شود.
وی تصریح کرد: تحریم‌های ظالمانه دشمنان نظام؛ دولت را در سال پایان کاری خود با شرایط سختی مواجه کرده و برنامه‌ریزی و هزینه کرد مناسب اعتبارات ضروری است.
خمین با ۱۰۵ هزار نفر جمعیت در جنوب استان مرکزی واقع شده و پس از اراک و ساوه سومین شهرستان پر جمعیت این استان است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری