کد خبر: ۴۵۷۸۱
تعداد بازدید: ۱۴۶
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۰
نایب رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، گفت: شورای ائتلاف بر جای خود باقی است و کار خود را برای انتخابات سال آینده انجام می‌دهد، اما قطعا و یقینا اصلاحاتی در روش‌های آن به وجود می‌آید.
به گزارش تجارت امروز؛ مهدی چمران فعال سیاسی اصولگرا و نایب رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب ، در خصوص آخرین فعالیت‌های این شورا در راستای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، گفت: ما در شورای ائتلاف هنوز وارد مبحث انتخابات نشده‌ایم اما هر زمان که در این خصوص بحثی مطرح شده و تصمیم‌گیری‌ انجام شود، حتما آن را اعلام خواهیم کرد.
وی ادامه داد: علی‌القاعده شورای ائتلاف بر جای خود باقی است و کار خود را در این راستا انجام می‌دهد، اما قطعا و یقینا اصلاحاتی در روش‌های آن به وجود می‌آید.
چمران همچنین درخصوص ویژگی‌ها و شاخصه‌های مدنظر خود برای دولت آینده، ابراز داشت: نه فقط در سال آینده بلکه هر دولتی که می‌خواهد بر سر کار بیاید و امور کشور را در دست بگیرد، باید کاربلد و متعهد باشد. یعنی تخصص و تعهد را به صورت همزمان با هم داشته باشد.

بیشتر بخوانید:


وی افزود: به عبارت دیگر دولتی که در جمهوری اسلامی در راس کار قرار می‌گیرد باید احساس جهادی‌گری، انقلابی‌گری، خدمت‌رسانی به مردم و اعتقاد واقعی به خدمت الهی داشته باشد، در عین حال که این تعهدات را دارد، نیاز است که چه در عرصه سیاسی و اقتصادی یا در عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی کاردان هم باشد.
این فعال سیاسی اصولگرا در پایان تصریح کرد: دولت منتخب نباید به فکر خود یا دوستانش باشد بلکه باید به فکر مردم باشد و منافع عامه مردم، کشور و انقلاب را در اولویت قرار دهد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری