کد خبر: ۴۵۸۰۷
تعداد بازدید: ۲۵۶
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰
پنجاهمین جایگاه عرضه سوخت در منطقه چابهار در شهرستان ایرانشهر و با حضور جمعی از مقامات سیاسی و امنیتی و همراهی مردم منطقه، افتتاح شد.

به گزارش تجارت امروز؛ سیدکاظم اسد مدیر منطقه ضمن اعلام خبر فوق گفت: جایگاه جدیدالاحداث نخلستان در فضایی به مساحت ۲۴۰۰ متر مربع، با ۴ تلمبه و در مجموع ۸ نازل، با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۲۸ میلیارد ریال توسط بخش خصوصی تأمین و راه‌اندازی شده است.

وی در ادامه خاطرنشان ساخت: جایگاه مذکور هشتمین جایگاه شهرستان ایرانشهر و هجدهمین جایگاه این ناحیه محسوب می‌شود که امید است با افتتاح جایگاه مذکور بار ترافیکی موجود در سایر جایگاه‌ها کم و به کاهش صفوف خودروها در زمان سوختگیری و نهایتاً موجب جلب رضایت مردم شود.

وی در خاتمه افزود: عزم و اراده تمامی کارکنان و مسؤلان در منطقه بر پایه ایجاد زیرساخت‌های مناسب در جهت خدمت رسانی مناسب به همه مردم در اقصی نقاط استان سیستان و بلوچستان است و سعی خواهیم کرد در این راستا تمامی امکانات منطقه را مورد استفاده قرار دهیم.

بیشتر بخوانید:

 

شایان ذکر است منطقه چابهار در جنوب استان سیستان و بلوچستان با وسعت عملیاتی ۸۰ هزار کیلومتر مربع و بیش از یک میلیون و ۲۵۰ هزار نفر جمعیت دارای سه ناحیه مرکزی، ایرانشهر و نیکشهر است.

 

3
1

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری