کد خبر: ۴۵۸۲۸
تعداد بازدید: ۱۵۷
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۰
سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی استان مرکزی گفت:یک‌هزار و ۶۲۲ واحد تولیدی در نواحی و شهرک‌های صنعتی استان مرکزی فعال است که ۵۴۲ واحد صنعتی در هفت سال اخیر به ثمر نشسته است.
به گزارش تجارت امروز؛ «طیب میرزایی» ، افزود: شمار قراردادهای واگذاری زمین در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان مرکزی قبل از دولت تدبیر و امید ۲ هزار و ۹ فقره بودکه اکنون این شاخص به سه هزار و ۳۵۹ فقره رسیده است.
سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی استان مرکزی اظهار داشت: مجموع زمین‌های واگذار شده در شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان تا پیش از سال ۱۳۹۲ حدود یک‌هزار و ۴۴۷ هکتار بود اما اکنون با حدود ۹۰ درصد رشد به ۲ هزار و ۷۱۴ هکتار رسیده است.
میرزایی بیان کرد: آمار اشتغال در شرکت‌های صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان مرکزی در بدو دولت تدبیر و امید ۲۸ هزار و ۶۱۵ نفر بود که این مهم با رشد ۳۰ درصدی اکنون به ۳۵ هزار و ۵۴۳ نفر افزایش یافته است.

بیشتر بخوانید:
وی افزود:  ۳۲ شهرک و ناحیه صنعتی استان مرکزی آماده واگذاری زمین با شرایط مناسب به سرمایه‌گذاران است در صورتی که تا پیش از فعالیت دولت تدبیر و امید ۲۸ شهرک و ناحیه صنعتی زمین به متقاضیان واگذار می‌کرد.
بیش از ۳۵ هزار و ۶۰۰ نفر در حدود ۲ هزار واحد صنعتی در ۳۸ شهرک و ناحیه صنعتی استان مرکزی اشتغال دارند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری