کد خبر: ۴۵۸۲۹
تعداد بازدید: ۱۸۰
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰
فرماندار شهرستان گنبدکاووس گفت: کتاب انقلاب با موضوع اقدامات انجام شده در هفته دفاع مقدس شهرستان با محوریت سپاه تدوین می شود.
به گزارش تجارت امروز؛ عبدالقدیر کریمی امروز در جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته دفاع مقدس شهرستان اظهار کرد: برنامه‌های این هفته با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و بیشتر با رویکرد مجازی در شهرستان برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه گرامیداشت این هفته برای نظام مقدس جمهوری اسلامی و حاکمیت کشور از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، تصریح کرد: انعکاس برنامه‌های این هفته در منطقه کشور و جهان سبب اقتدار نظام جمهوری اسلامی در جهان شده و  روحیه شهادت‌طلبی ایثارگری و مقاومت را در نسل جوان تقویت می‌کند.
فرماندار شهرستان گنبدکاووس ادامه داد: گرامیداشت این هفته به نوعی پاسداری از آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی و دلاوری‌های رزمندگان اسلام است.
وی خاطرنشان کرد: ترویج فرهنگ مقاومت و ایثار از مهمترین اهداف برگزاری برنامه‌های این هفته با استفاده از همه ظرفیت‌های موجود خواهد بود.
کریمی گفت: کتاب انقلاب با رویکرد هفته دفاع مقدس و اقدامات صورت گرفته توسط شهرستان با محوریت سپاه در حال جمع‌بندی و تدوین است.
 
بیشتر بخوانید:
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری