کد خبر: ۴۵۹۵۵
تعداد بازدید: ۱۲۹
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰
طبق اعلام گروه صنعتی ایران‌خودرو، این شرکت موفق شده تا تعداد تولید را از ابتدای سال جاری تا هفته نخست مهرماه، به میزان ۵۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش دهد.

به گزارش تجارت امروز ، این خودروساز کشور توانسته در سال جهش تولید، با پشت سرگذاشتن موانع ناشی از تحریم، رونق را به خطوط تولید بازگردانده و شعار جهش تولید را در نیمه‌های امسال محقق سازد.

ایران خودرو از ابتدای امسال تا پایان روز چهارم مهرماه ۲۴۲ هزار و ۱۹ دستگاه خودرو را تولید کرده که ۸۰ هزار دستگاه و معادل ۵۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیشتر است. در همین بازه زمانی در سال گذشته، تعداد ۱۶۱ هزار و ۸۴۶ دستگاه خودرو تولید شده بود.

بیشتر بخوانید : 

  • تزریق منابع ارزی ناموجود
  • نیکزاد به مجلس بازگشت
  • قاچاق گلابی از آمریکا و چین

    در همین حال با ترخیص قطعات خودرو‌های کسری دار، بیش از ۳۰ هزار دستگاه خودرو در مدت کوتاهی تکمیل و روانه بازار خواهد شد. فروش‌های مستمر فوق‌العاده محصولات، با موعد تحویل حداکثر سه ماه نیز به عنوان یکی از مسیر‌های افزایش عرضه به بازار درنظر گرفته شده که برهمین اساس تا پایان امسال، در مقطع زمانی هر دو هفته، محصولات این شرکت در قالب این طرح عرضه خواهند شد.

درحال حاضر تعهدات معوق ایران خودرو به مشتریان به کم‌تر از ۳۰ هزار دستگاه رسیده و به زودی با تکمیل و عرضه خودرو‌های دارای کسری این تعداد به حداقل ممکن خواهد رسید.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری