کد خبر: ۴۵۹۹۷
تعداد بازدید: ۱۵۷
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰
خبرگزاری آسوشیتدپرسدر گزارشی به تحلیل جزئیات مناظره روز گذاشت دونالد ترامپ و جو بایدن نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آتی آمریکا پرداخت.

به گزارش تجارت امروز ، "نخستین مناظره ترامپ و بایدن به یک نمایش زشت و کثیف از تبادل اتهامات ، توهین ها و حملات شخصی در فاصله 35 روز به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا مبدل شد.
در طول این مناظره نامزد 77 ساله دموکرات از چهل و پنجمین رییس جمهوری ایالات متحده درخواست کرد که خفه شود البته پیش از آنکه او را دلقک خطاب کند. در مقابل ترامپ هم بایدن را عروسکی در دستان چپ رادیکال معرفی کرد. البته بایدن توانست در این مناظره ایستادگی کند و در حالی که چشم به دوربین دوخته بود از بینندگان تلویزیونی و مردم آمریکا درخواست کرد از طریق صندوق ها به ادامه یافتن 4 سال دروغین دیگر پایان دهند.

بیشتر بخوانید :


آرون کال استاد دانشگاه میشیگان در خصوص این مناظره گفت:این یکی از بدترین مناظره های تاریخ بود. ترامپ در طول 90 دقیقه تلاش بیهوده می کرد که تنها نگذارد بایدن حرف بزند و با اظهار نظر در بین سخنان او موجب شد کریس والاس از او بخواهد بگذارد صحبت های بایدن تکمیل شود. ادامه رفتار ترامپ موجب شد باید به او بگوید خفه شو یا اینکه به او بگوید تو بدترین رئیس جمهور تاریخ ایالات متحده هستی.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری