کد خبر: ۴۶۰۴۳
تعداد بازدید: ۱۵۱
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: ۱۱۱ طرح اشتغال پایدار روستایی در شهرستان تکمیل یا در حال اجرا است.
به گزارش تجارت امروز؛ عباس گودرزی اظهار کرد: جلسه فوق العاده کارگروه اشتغال شهرستان با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان و روسای بانک‌های عامل برگزار شد.
وی هدف از برگزاری این جلسه را پیگیری رفع موانع اشتغال روستایی در بروجرد و اشترینان برشمرد.
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس خاطرنشان کرد: پیرو مصوبه مجلس شورای اسلامی در دوره دهم مبنی بر اختصاص یک و نیم میلیارد دلار از محل صندوق توسعه ملی جهت اشتغال روستایی و با توجه به وجود موانعی در ۸۸ طرح از مجموع ۱۹۹ طرح ارسال شده بانک‌ها، مقرر شد روزهای سه شنبه و چهارشنبه پیش رو، از ساعت ۱۴ تا ۱۸ در نشستی با حضور بنده، فرماندار، دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های عامل، در دو جلسه ۴ ساعته طرح‌های مانده فرد به فرد مورد بررسی و راهکار مناسب جهت رفع موانع ارائه شود.
گودرزی اضافه کرد: پیرو مصوبه مجلس دهم و زحمات دستگاه‌های اجرایی، تاکنون ۱۱۱ طرح با رقمی بالغ بر ۱۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان و باظرفیت ۵۹۸ فرصت شغلی تکمیل و یا در حال اجراست.

بیشتر بخوانید:
 
وی بیان کرد: با توجه به حجم بیکاری در بروجرد باید در راستای اشتغالزایی تلاش مضاعف داشت.
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس ادامه داد: ایجاد اشتغال در روستاها باعث مهاجرت معکوس و کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری