کد خبر: ۴۶۰۴۴
تعداد بازدید: ۱۵۴
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰
معاون سازمان تبلیغات اسلامی گفت:‌ امروز دشمن القا می‌کند که زنان با خرید لوازم خانه شاد می‌شوند و قصد در تغییر هویت زن دارد؛ درحالی‌که اراده زنان در پشتیبانی از ۸ سال جنگ تحمیلی و تربیت فرماندهان بزرگ بود که سبب پیروزی ما در جنگ شد.
به گزارش تجارت امروز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی جلالی صبح امروز در جمع هیئات شاخص خواهران استان البرز ضمن بیان اینکه "با پذیرش ولایت هویت تغییر پیدا می‌کند" اظهار داشت: تنها ولایت‌پذیری مهم نیست بلکه باید فهم ولایت را داشته باشیم و پیوند عمیقی بین انسان و ولی ایجاد شود.
وی با بیان اینکه "ولایت فقیه در جامعه سبب اتحاد می‌شود و هیچ هجمه‌ای نمی‌تواند ایجاد نفاق کند" افزود: امروز مقام معظم رهبری تنها منادی ولایت در سراسر جهان است که نه‌تنها شمشیر مبارزه، جهاد و عدالت‌خواهی را در دست گرفته بلکه در بسیاری از موارد خود در خط مقدم حملات دشمنان قرار گرفته است.
معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به اینکه "زنان نقش مهمی در تحقق حکومت جهانی اسلامی دارند" بیان کرد: امروز دشمن این قدرت زنان مسلمان را درک کرده است و به همین واسطه عمده هجمه‌ها را برای تغییر اراده بانوان وارد کرده و به‌خیال خود با این کار می‌تواند حمایت و پشتیبانی آنها را از انقلاب کم کند.

بیشتر بخوانید:

جلالی با بیان اینکه "نقشه‌های دشمن در تغییر اراده بانوان است" تصریح کرد: امروز دشمن این را القا می‌کند که زنان با خرید لوازم خانه شاد می‌شوند و قصد در تغییر هویت زن دارد؛ درحالی‌که اراده زنان در پشتیبانی از 8 سال جنگ تحمیلی و تربیت فرماندهان بزرگ بود که سبب پیروزی ما در جنگ شد.
وی با عنوان اینکه "هرگاه زنان هویت خود را پیدا کردند جامعه نیز قدرت گرفت" خاطرنشان کرد: برای تداوم عزت و قدرت نظام اسلامی باید اراده خود را به اراده امام زمان (عج) نزدیک کنیم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری