کد خبر: ۴۶۰۶۳
تعداد بازدید: ۱۴۸
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰
با ابلاغ بخشنامه اصلاح مواد ۹۶، ۹۷ و ۹۸ آیین نامه استخدامی اعضای هیات علمی، ضوابط بازنشستگی اعضای هیات علمی به دانشگاه ها ابلاغ شد و طبق این بخش نامه حضور اساتید برجسته بازنشسته هم در دانشگاه ها بلامانع است.

به گزارش تجارت امروز, بخشنامه اجرای اصلاح مواد ۹۶، ۹۷ و ۹۸ آیین نامه استخدامی اعضای هیات علمی برای ضوابط بازنشستگی اعضای هیات علمی به دانشگاه ها ابلاغ کرد.

در این نامه عبدالرضا باقری، رئیس مرکز هیات امنا و هیات ممیزه وزارت علوم خطاب به روسای دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و پژوهشی وابسته به وزارت علوم و وابسته به سایر دستگاه های اجرایی به سوال برخی از روسای دانشگاه ها درباره اصلاح مواد ۹۶، ۹۷ و ۹۸ آیین نامه استخدامی اعضای هیات علمی برای ضوابط بازنشستگی اعضای هیات علمی و تصویب آن در هیات امنای مربوط در راستای اجرای ماده 121 آیین نامه استخدامی اعضای هیات علمی پاسخ داده است.

بیشتر بخوانید:

 

همچنین در این نامه آمده: پیرو بخشنامه وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ترتیبی اتخاذ شود تا با رعایت همه جوانب فرهنگی و اعمال تشریفات مرسوم و متعارف، از خدمات ارزنده اعضای هیات علمی بازنشسته تقدیر شایسته به عمل آید و در حد مقدورات امکانات و فضای کافی و مناسب برای حضور استادان شاخص و برجسته بازنشسته در عرصه خدمات علمی در موسسه فراهم شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری