کد خبر: ۴۶۱۳۷
تعداد بازدید: ۲۵۸
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۰
امام جمعه بانه گفت: مدافعان امنیت و نیروی انتظامی با جان و دل از نظم و امنیت و این آب و خاک دفاع می‌کنند.
به گزارش تجارت امروز؛ ماموستا عبدالرحمن خدایی، عالم برجسته اهل‌سنت، ضمن تبریک آغاز هفته ناجا و قدردانی از زحمات و تلاش‌های خستگی‌ناپذیر نیروی انتظامی اظهار داشت: علما و مردم استان کردستان قدردان تلاش‌های مدافعان امنیت و نیروی انتظامی بوده چراکه که با جان و دل از نظم و امنیت و این آب و خاک دفاع می‌کنند.
وی امنیت و آرامش کنونی کشور و استان کردستان را مرهون زحمات نیروی نظامی و انتظامی دانست و گفت: اهمیت حضور نیروی انتظامی زمانی مشخص می‌شود که تصور کنیم ماموریت‌های پلیس در برخورد با هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت صورت نگیرد، چه بی‌نظمی و فاجعه‌ امنیتی در جامعه رخ می‌دهد.
امام جمعه شهرستان بانه با یادآوری فرموده مقام معظم رهبری؛ نیروی انتظامی را مظهر اقتدار ملی خواند و تصریح کرد: نعمت امنیت را مدیون سبزپوشان نیروی انتظامی و نعمت سلامت را مدیون سفیدپوشان بهداشت و درمان هستیم، باید همه مردم قدردان تلاش‌ها و زحمات این خادمان خود باشند.

بیشتر بخوانید:
وی با یادآوری اینکه استان کردستان جای اراذل و اوباش نیست، گفت: نیروی انتظامی در برخورد با اراذل و اوباش قاطعانه، به‌خوبی و به‌موقع ورود کرده و همه مردم در سایه امنیت و آرامش زندگی می‌کنند و انتظار می‌رود این رویه همچنان تداوم داشته باشد.
ماموستا خدایی تاکید کرد: همچنان که پلیس با بسترسازان بروز آسیب‌ها برخورد می‌کند، دستگاه‌های متولی امور فرهنگی و اجتماعی نیز باید با برنامه‌ریزی منسجم و انجام اقدامات اساسی زمینه کاهش آسب‌های اجتماعی را فراهم کنند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری