کد خبر: ۴۶۲۶۲
تعداد بازدید: ۱۰۲
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۰
رئیس کمیته امداد گفت: در بودجه ۱۴۰۰ برای تحت پوشش قرار گرفتن ۵۰۰ هزار نفر در کمیته امداد و بهزیستی پیشنهاد دادیم و امیدواریم این پیشنهاد مصوب شده و عملیاتی شود.
به گزارش تجارت امروز؛ سید‌مرتضی بختیاری  در پاسخ به اینکه در ایام کرونایی و تورم که وضعیت اقتصادی و معیشتی جامعه تضعیف شده چقدر میزان مراجعات افزایش یافته است اظهار داشت: از ابتدای امسال، یک سری از خانواده‌های تحت پوشش با اشتغالزایی و خودکفایی از تحت پوشش خارج شدند و تعدادی جایگزین آنها شدند.
وی با بیان اینکه به دلیل اینکه محدودیت منابع داریم، از یک سقفی بالاتر امکان تحت پوشش قرار دادن در یک سال را نداریم، افزود: علاوه بر افراد تحت پوشش، مراجعات موردی هم زیاد داریم و به تمام ادارات کل کمیته امداد سفارش کرده‌ایم که نباید در این شرایط سخت، مراجعات بی پاسخ بماند.
 
بیشتر بخوانید:

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور، با تقدیر از مصوبه مجلس برای اختصاص یارانه معیشتی خرید کالا جهت دهک‌های یک و دو وسه با ماهانه 120 هزار تومان، گفت: امیدوارم با پشتیبانی دولت و مجلس برای نیازمندانی که فشار زیادی را در کرونا و تورم تحمل می‌کنند، قدمی برداریم چداکه طبقات محروم فشار زیادی را تحمل می‌کنند که باید این بار سنگین را کاهش دهیم.
وی آمار افراد در صف را مورد اشاره قرار داد و افزود: در بودجه 1400 برای تحت پوشش قرار گرفتن 500 هزار نفر در کمیته امداد و بهزیستی پیشنهاد دادیم و امیدواریم این پیشنهاد مصوب شده و عملیاتی شود. 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری