کد خبر: ۴۶۴۲۳
تعداد بازدید: ۱۳۷
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰
با تلاش پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه عاشورا ۴۵ تُن شکر احتکار شده در روستای مایان شهرستان تبریز کشف و ضبط شد.
به گزارش تجارت امروز؛ پرونده تخلف صنفی از نوع احتکار برای این واحد انباری که مشخصات آن در سامانه جامع انبار‌ها ثبت نشده بود، تشکیل شده و برای طی مراحل قانونی به اداره کل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی ارسال شده است. 
بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ارزش این مقدار شکر احتکاری کشف شده را  ۳۲۱ میلیون تومان اعلام کرده اند.

همچنین یک واحد توزیع روغن خوراکی در تبریز، هفته گذشته به دلیل توزیع خارج از شبکه ۵۲ هزار و ۱۲۰ کیلوگرم روغن به پرداخت هشت میلیارد و ۶۹۲ میلیون ریال جریمه محکوم شد.

در حالی که مردم در وضعیت سخت معیشتی و اقتصادی ناشی از گرانی و بی تدبیری برخی مسئولان به سر می برند افراد فرصت طلب و سود جو از نبود نظارت کافی سوء استفاده کرده و اقلام مصرفی مردم را احتکار می کنند و یا به نرخ های گزاف و خارج از محدوده اخلاق و قانون می فروشند.
 
بیشتر بخوانید:
 
کشف بیش از ۴۰ تن آرد احتکار شده در تبریز و ۱۷ تن آرد قاچاق در مراغه، کشف ۲ تن کود احتکار شده در شهرستان بستان آباد، کشف ۳۰ تن کنسانتره دام و طیور در هشترود و جریمه ۴۲۳ میلیون تومانی متهمان عرضه گازوییل غیرمجاز در شبستر، مصادیق دیگری از تلاش نهاد‌های اطلاعاتی استان برای مقابله با محتکران و متخلفان در روزهای گذشته است.

 
 
 
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری