کد خبر: ۴۶۴۳۳
تعداد بازدید: ۱۸۹
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۰
رئیس فراکسیون اصناف مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عملکرد مدیران شستا قابل تقدیر است، گفت: سودآوری و شفافیت شستا با همین ترکیب فعلی مدیران در هیات مدیره های شستا به دست آمده است.
به گزارش تجارت امروز؛ شهباز حسن پور  با اشاره به عملکرد مدیران  شستا،گفت: در دوره مدیریت جدید شستا شاهد زحمات زیاد و عملکرد خوب مدیران این مجموعه هستیم. 
نماینده سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در شستا با همت مدیران فعلی، کار جهادی صورت می گیرد، تصریح کرد: شستا در حال حاضر از زیان‌دهی عبور کرده و به سودآوری رسیده است و این موضوع کاملا مشهود است.
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به توجه مدیران این مجموعه به افزایش تولید و ایجاد اشتغال در کشور تصریح کرد: افزایش تولید در دوران تحریم و سال جهش تولید یکی دیگر از عملکردهای خوب مدیران فعلی شستا است.
حسن پور با اشاره به شفافیت شستا پس از ورود به بورس و ارائه گزارش‌های متعدد به اصحاب رسانه، تاکید کرد: شاهد شفافیت در عملکرد مدیران این مجموعه هستیم که بر غنای کار آن‌ها افزوده است.
وی با بیان اینکه نارضایتی کارگران از تاخیر در پرداخت حقوق، دیگر در شستا وجود ندارد، تصریح کرد: پرداخت به موقع حقوق و مزایا از دیگر اقدامات مثبت این دوره مدیریت است.

بیشتر بخوانید:

حسن پور افزود: همه موارد فوق در دوره‌ای انجام شده که شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شعار شفافیت و جوانگرایی را محقق کرد و شستا با ترکیب موفقی از انتصابات در هیات مدیره‌های شرکت‌ها و هلدینگ‌ها موفق به این مهم شد.
وی با بیان اینکه مجموعا ترکیب هیات مدیره‌ها در شرکت های شستا موفق بوده است یادآورشد: به جرات می توان گفت که سودآوری و شفافیت شستا با همین ترکیب مدیران در هیات مدیره های شستا به دست آمده است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری