کد خبر: ۴۶۴۵۱
تعداد بازدید: ۱۹۱
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰
مسؤول سالن عملیات مدیریت راه‌ها با اشاره به افزایش 6.6 درصدی ترافیک جاده‌‌ها در شبانه‌روز‌ گذشته از بروز ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه کرج‌-تهران محدوده پل فردیس و محور شهریار-تهران محدوده شهر قدس خبر داد.

به گزارش تجارت امروز : ایمان محرابی‌نیا ، در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها‌، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات‌ کسب شده از دوربین‌های نظارت تصویری و بیش از 2250 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

* افزایش 6.6 درصدی ترافیک جاده‌ها

مسؤول سالن عملیات مدیریت راه‌ها اظهار کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس رصد آخرین اطلاعات دریافتی از 2268 دستگاه ترددشمار جاده‌ای نسبت به روز قبل 6.6 درصد افزایش ‌نشان می‌‌دهد؛ در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها 21.4 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

* 8 جاده به دلیل کاهش ایمنی مسدود است

وی گفت: محور گنج نامه-تویسرکان در استان همدان در حال حاضر مسدود است و تردد از محور جایگزین همدان-جوکار-تویسرکان و همدان-اسدآباد-تویسرکان انجام می‌شود.

بیشتر بخوانید : 

 

محرابی‌نیا تصریح کرد: همچنین محور گناوه-بوشهر در مسیر رفت و برگشت مسدود است و تردد از مسیر جایگزین بزرگراه گناوه - برازجان- بوشهر انجام می‌شود.

مسؤول سالن عملیات مدیریت راه‌ها یادآور شد: در حال حاضر محور فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110، محور‌‌ خرم‌آباد - پلدختر، جاده شمشک-دیزین، جاده شهداد - نهبندان و جاده رامیان-اولنگ-شاهرود به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

* تردد روان در محورهای تهران-شمال

وی اضافه کرد: دوربین‌‌های نظارت تصویری در حال حاضر تردد روان در محورهای فیروزکوه، کندوان و هراز‌، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت در مسیر رفت و برگشت نشان می‌دهد.

* ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه کرج-تهران و محور شهریار-تهران

محرابی‌نیا با اشاره به بروز ترافیک نیمه سنگین در آزادراه کرج‌-تهران محدوده پل فردیس از بروز ترافیک نیمه سنگین در محور شهریار-تهران محدوده شهر قدس خبر داد.

* بارش پراکنده برف‌ در محور‌ هراز‌

مسؤول سالن عملیات مدیریت راه‌ها در تشریح وضعیت جوی جاده‌های کشور اظهار کرد:‌ در حال حاضر در محور هراز بارش پراکنده برف داریم و در محورهای فیروزکوه، کندوان، آزادراه‌ها‌ تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت مداخلات جوی خاصی نداریم.

* برف و باران در جاده‌‌های 5 استان

وی با اشاره به بارش برف و باران در برخی از محورهای استان‌های خراسان رضوی و تهران، از بارش باران در برخی از محورهای استان‌های گلستان، گیلان و مازندران خبر داد.

‌* آزادراه کرج-تهران کماکان پرترددترین جاده کشور

محرابی‌نیا گفت: بیشترین تردد‌ در شبانه‌روز گذشته در آزادراه کرج-تهران ثبت شد و پس از آن آزادراه‌ تهران-کرج و آزادراه کرج-قزوین پرترددترین جاده کشور بود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری