کد خبر: ۴۶۴۵۷
تعداد بازدید: ۸۹
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰
بررسی گزارش کمیسیون صنایع و معادن درباره تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از بررسی عملکرد شرکتهای خودروسازی در خصوص کیفیت و قیمت خودرو در دستور جلسه علنی امروز مجلس قرار دارد.

به گزارش تجارت امروز  جلسه علنی امروز ( چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی به ریاست محمد باقر قالیباف آغاز شد.

ادامه بررسی گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در مورد طرح برخی احکام مربوط به اصلاح ساختار بودجه کل کشور و طرح دوفوریتی الحاق یک تبصره به ماده ۳۷ قانون آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی در دستور مجلس قرار دارد.

بررسی ایرادات شورای نگهبان در طرح اصلاح قانون مالیاتهای مستقیم و لایحه مالیات بر ارزش افزوده و همچنین بررسی طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری و گزارش کمیسیون صنایع و معادن مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از بررسی عملکرد شرکتهای خودروسازی در خصوص کیفیت و قیمت خودرو از دیگر موارد کاری مجلس است.

بیشتر بخوانید : 

 

بررسی گزارش صنایع و معادن در مورد طرح توسعه و تولید پایدار زنجیره فولاد با رویکرد اصلاح سیاست های تنظیم بازار و رسیدگی به طرح اصلاح موادی از قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور، لایحه نحوه کمکهای اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، لایحه موافقتنامه انتقال محکومین بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت فدراسیون روسیه و لایحه معاهده معاضدت حقوقی متقابل در امور مدنی بین ایران و برزیل نیز در دستور کار مجلس قرار دارد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری