کد خبر: ۴۶۴۸۶
تعداد بازدید: ۱۷۰
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰
مجلس شورای اسلامی هفته آینده روز‌های یکشنبه و چهارشنبه جلسه علنی خواهد داشت و طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری که گزارش کمیسیون امور داخلی و شوراهاست به بحث و بررسی گذاشته می‌شود.

به گزارش تجارت امروز ، قرار است مجلس شورای اسلامی در جلسه روز یکشنبه به عنوان اولین دستور بررسی لایحه مالیات بر ارزش افزوده برگشت داده شده از شورای نگهبان را ادامه دهد.

طرح اصلاح ماده‌ای از قانون برنامه ششم توسعه برگشت داده شده از شورای نگهبان، طرح تنظیم برخی مقررات مالی، اداری و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش برگشت داده شده از شورای نگهبان و طرح توسعه و تولید پایدار زنجیره فولاد از دیگر دستور جلسات علنی یکشنبه هفته آینده مجلس خواهد بود.

این گزارش حاکی است طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری، طرح اصلاح موادی از قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شورای اسلامی، طرح برخی احکام مربوط به اصلاح ساختار بودجه کل کشور و لایحه نحوه کمک‌های اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای از دیگر دستور جلسات علنی هفته آینده مجلس شورای اسلامی است.

بیشتر بخوانید : 

 

تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت‌های خودروسازی در خصوص کیفیت و قیمت خودرو و نیز گزارش کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست در خصوص نقض اجرای قانون تمرکز اختیارات و وظایف بخش کشاورزی نیز جزو دستور جلسات علنی هفته آینده مجلس است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری