کد خبر: ۴۶۵۴۵
تعداد بازدید: ۱۵۲
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰
نایب رئیس فراکسیون انقلاب اسلامی گفت: جزئیات طرح دو فوریتی اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
به گزارش تجارت امروز؛ سیدمحمدرضا میرتاج الدینی در تشریح نشست فوق العاده مجمع عمومی فراکسیون انقلاب اسلامی، گفت: در نشست امروز ابتدا دلایل ترور شهید فخری زاده، دانشمند هسته‌ای کشورمان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
نماینده مردم تبریز و آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دشمنان همواره از غفلت افراد بهره می برد از این رو هوشیاری بیشتر مسئولان مطالبه مردمی و همچنین نمایندگان است، اظهار کرد: همچنین مجازات عاملان و آمران افرادی که اقدام به ترور شهید فخری زاده کردند، مورد توجه اعضای فراکسیون قرار داشت.
وی ادامه داد: در جلسه امروز طرح دو فوریتی اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت؛ در این راستا رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس توضیح داد و می توان اذعان کرد اجماع خوبی نسبت به تصویب این طرح شکل گرفته است.
نایب رئیس فراکسیون انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه لغو تحریم ها هدف از ارائه این طرح است تا قدم های برجامی تکمیل شود، خاطرنشان کرد: بر این اساس مطابق مفاد طرح یاد شده، فرصت دو ماهه به کشورهای حاضر در برجام ارائه شده و در غیر این صورت پایان دادن به اجرای پروتکل الحاقی مورد توجه قرار گرفته است.

یشتر بخوانید:
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری