کد خبر: ۴۶۶۴۶
تعداد بازدید: ۱۸۴
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۹ - ۰۶:۰۰
مرجع تقلید شیعیان با اشاره به گرانی و مشکلات جامعه گفت: دولت باید نسبت به بازار نظارت داشته باشد، حل مشکلات اجتماعی نیازمند این است که همه مسئولین وظایف خود را به بهترین وجه انجام دهند.

به گزارش تجارت امروز : آیت‌الله مکارم شیرازی مرجع تقلید شیعیان ظهر امروز در دیدار کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی اظهار داشت: وزارت کشاورزی از وزارتخانه‌هایی است که بازندگی مردم ارتباط بسیاری دارد و هرگونه تغییری در آن، در زندگی مردم تأثیر ایجاد می‌کند.

وی بابیان اینکه وزارت خانه کشاورزی باید قوی باشد، افزود: این وزارتخانه باید دست دلال‌ها را از واسطه‌گری قطع کند و متخلفان را شناسایی و به قوه قضاییه تحویل دهد.

بیشتر بخوانید : 

 

مرجع تقلید شیعیان مبارزه با فساد را مورد تأکید قرارداد و بیان کرد: صداوسیما موظف است با وزارت جهاد کشاورزی نهایت همکاری را داشته باشد.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه با اشاره به گرانی و مشکلات جامعه عنوان کرد: دولت باید نسبت به بازار نظارت داشته باشد، کالاهای اساسی با ارز دولتی وارد می‌شود اما بر اساس ارز آزاد به فروش می‌رسد و کنترلی در این زمینه از سوی دولت صورت نمی‌گیرد.

آیت‌الله مکارم شیرازی خاطرنشان کرد: مبارزه با فساد موضوعی نیست که یک نفر بتواند کاری کند، بلکه مسئولان باید به‌صورت هماهنگ و با کمک یکدیگر مشکلات را حل کنند و حل مشکلات اجتماعی نیازمند این است که همه مسئولین وظایف خود را به بهترین وجه انجام دهند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری