کد خبر: ۴۶۶۶۶
تعداد بازدید: ۱۱۶
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰
رئیس‌جمهور گفت: پیش از شروع محدودیت‌های کرونایی در حال ورود به کانال ۵۰۰ نفر فوتی در روز بودیم و برخی از پیش‌بینی‌ها می‌گفت با همان روند شرایط بدتری پیش روی ما بودو با این اقدامات ما از کامل ۴۰۰ به کانال ۳۰۰ آمدیم.

به گزارش تجارت امروز ، حسن روحانی در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: در سایه این جلسات، مصوبات و جلسات کمیته‌ها که صدها جلسه داشتند و ستاد ملی کرونا که ۴۲۰ مصوبه در این مدت داشته به دستاوردهای خوبی رسیده‌ایم چرا که این مصوبات به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شده و اعلام شده ۸۵ درصد مصوبات عملیاتی شده است.

وی ادامه داد: اقداماتی که از اوایل آبان ماه انجام گرفت بسیار مهم بود؛ اول برای ۴۳ شهرستان و بعد برای ۴۶ شهرستان و در اول آذر با این اعلام عمومی که انجام گرفت و اقدامات صورت گرفته بحمدالله کار بسیار خوبی انجام گرفته که نتیجه را وزرات بهداشت اعلام می‌کند. همه این آثار مثبت با همکاری مردم به وجود می‌آید. تا زمانی که مردم احساس کنند بیماری خطرناک است و باید به پروتکل‌ها عمل کنند، پیشرفت می‌کنیم.

بیشتر بخوانید :

 

محدودیت‌هایی هم نیاز است که اعمال می‌کنیم. امیدواریم با همکاری مردم ما شاهد یک شرایط بسیار مناسب‌تری باشیم. ما در حال ورود به کانال ۵۰۰ نفر فوتی در روز بودیم و برخی از پیش‌بینی‌ها می‌گفت با همان روند شرایط بدتری پیش روی ما بودو با این اقدامات ما از کامل ۴۰۰ به کانال ۳۰۰ آمدیم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری