کد خبر: ۴۶۶۷۹
تعداد بازدید: ۲۸۰
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - ۰۴:۰۰
وام یک میلیون تومانی به حساب اولین گروه از سرپرستان خانوار یارانه بگیر بدون درآمد ثابت واریز شد. خانوراهایی که متقاضی وام یک میلیونی هستند شماره ملی خود را به سر شماره 6369 ارسال کنند.

به گزارش تجارت امروز : شهرزاد دانشمندی، مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی در این باره گفت: حسب مصوبات اخیر ستاد ملی مقابله با کرونا مقرر شد وام یک میلیون تومانی کرونا به سرپرستان خانوار یارانه معیشتی‌بگیر که فاقد درآمد ثابت هستند، پرداخت شود.
وی ادامه داد: این افراد با ارسال پیامک به «وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی» شناسایی و دسته‌بندی و پس از ارسال اسامی آنها به سازمان هدفمندی یارانه ها، برای دریافت تسهیلات به نظام بانکی معرفی می‌شوند.
مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی یادآور شد: نخستین لیست این افراد شامل چهار میلیون و 515 هزار و 651 نفر سرپرست خانوار که یارانه معیشتی دریافت می‌کنند و فاقد درآمد ثابت هستند و تعداد 147 هزار و 292 نفر از یارانه بگیران که در مراحل قبلی موفق به دریافت تسهیلات یک میلیون تومانی نشده بودند (در مجموع چهار میلیون و 661 هزار و 15 نفر) روز گذشته پرداخت شد که از محل یارانه معیشتی طی 31 قسط 35 هزار تومانی تسویه می شود.
به گفته دانشمندی در صورت ارسال لیست یارانه‌بگیران معیشتی بعدی از سوی «وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی» تسهیلات یک میلیون تومانی به افراد جدید نیز تعلق می گیرد.

بیشتر بخوانید : 


این مقام مسوول بانک مرکزی به تسهیلات یک میلیون تومانی پراخت شده در مراحل قبلی اشاره کرد و گفت: براساس مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا تاکنون 21 میلیون و 421 هزار و 863 نفر از یارانه‌بگیران مشمول دریافت تسهیلات یک میلیون تومانی شدند که اقساط آن، از محل یارانه هایشان کسر می‌شود. این تسهیلات طی پنج مرحله در تیر و مرداد سال جاری پرداخت شده است.
طبق مصوبه اخیر ستاد ملی مقابله با کرونا مقرر شد تسهیلات یک میلیون تومانی به سرپرستان خانوار یارانه معیشتی‌بگیر که فاقد درآمد ثابت هستند، پرداخت شود.
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: وام یک میلیون تومانی نیاز به ثبت‌نام دارد بر اساس اعلام این وزارتخانه برای ثبت نام کافی است متقاضیان شماره ملی سرپرست خانوار را به سرشماره 6369 ارسال کنند.وام یک میلیونی از محل یارانه معیشتی طی 31 قسط 35 هزار تومانی تسویه می شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری