کد خبر: ۴۶۷۴۴
تعداد بازدید: ۱۵۸
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰
سعید فخری‌زاده برادر شهید محسن فخری‌زاده ،دانشمند هسته‌ای و دفاعی کشورمان در خصوص شخصیت این شهید والامقام اظهار کرد: خضوع و فروتنی از ویژگی‌های شخصیتی شهید محسن فخری‌زاده بود؛ به طوری که این شهید عزیز در برخورد با همه افراد در هر سنی خیلی با احترام و فروتنی رفتار می‌کرد.

به گزارش تجارت امروز : او افزود: آقا محسن علاقه زیادی به شعر به ویژه اشعار حافظ داشت؛ این علاقه در کنار ابعاد علمی، تحقیقی و نظامی‌اش، نشانگر شخصیت چند بُعدی او بود.
برادر شهید فخری‌زاده ادامه داد: این دانشمند شهید همچنین علاقه وافری به مطالعات فلسفی داشت و هر روز بخشی از وقت مطالعات سحرگاهی خود را به مطالعه ارتباط فیزیک کوانتوم و فلسفه اختصاص می‌داد و اخیراً مشغول تالیف کتابی در همین زمینه بود.
او با اشاره به روحیه و منش مردمی شهید و دلجویی اش از دیگران ابراز کرد: رفتگر محله وقتی خبر شهادت شهید فخری‌زاده را شنید، به‌شدت ناراحت شد و علت انس و علاقه‌اش به آن شهید را دلجویی و صمیمیت و پیگیری حل مشکلات عنوان کرد.

بیشتر بخوانید : 


فخری‌زاده با اشاره به سابقه حضور شهید در جبهه گفت: شهید محسن فخری‌زاده در تمام 8 سال دفاع مقدس در جبهه بود و بیشتر این دوران را در کردستان گذراند و حتی در این مدت، عهده‌دار یک مجله فرهنگی در کردستان بود.
برادر شهید فخری‌زاده گفت: شهید مسحن فخری‌زاده دیپلم ریاضی را در سال 58 از دبیرستان امام صادق (ع) قم (حکیم نظامی) اخذ کرد و پس از آن وارد دانشگاه شد و مقاطع عالی تحصیلی را در رشته فیزیک ادامه داد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری