کد خبر: ۴۶۷۹۷
تعداد بازدید: ۲۱۸
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰
تحلیلگر مسائل انتخاباتی آمریکا گفت رئیس جمهور نظر دادگاه عالی را خالی از حکمت و شجاعت خواند، اما دیگران، سخنش را به تمسخر گرفته اند.
به گزارش تجارت امروز؛ تحلیلگر مسائل انتخاباتی آمریکا از حزب جمهوریخواه گفت تعبیراتی، چون خالی از حکمت و شجاعت در جملاتی که ترامپ برای توصیف موضع دادگاه عالی آمریکا استفاده کرده، با تمسخر دیگران مواجه شده است.
ران نیرینگ در گفتگو با الجزیره با اشاره به توئیت ترامپ در مخالفت با موضع دادگاه عالی، گفت رئیس جمهور نظر دادگاه عالی را خالی از حکمت و شجاعت خواند، اما دیگران سخنش را به تمسخر گرفته اند.
وی افزود شش قاضی از نه قاضی دادگاه از محافظه کارانی هستند که غالبا از سوی آقای ترامپ انتخاب شده اند، اما می‌بینیم که این قضات از مواضع ترامپ حمایت نکرده اند.
او در ادامه، در انتقاد از دموکرات‌ها و چپگرا‌ها گفت وقتی ترامپ، امی کونی برت را برای ریاست دادگاه عالی معرفی کرد، چپگرا‌ها می‌گفتند او در دادگاه عالی به عروسک خیمه شب بازی ترامپ تبدیل می‌شود و این امر می‌تواند در نتیجه انتخابات اثر گذار باشد، اما حالا ثابت شده که آن ادعا‌ها اشتباه بود. سوء استفاده از نظام قضایی در این کشور ممکن نیست، نظام قضایی کشور قوی است و از مواضع مردم حمایت می‌کند، اینگونه نیست که قضات فقط لباس قاضی به تن کنند، اما بر اساس میل خود سرنوشت انتخابات را مشخص نمایند.
ران نیرینگ درباره تعبیر ترامپ مبنی بر اینکه احساس تنهایی می‌کند، گفت ممکن است انتظارش این بود که قضات دادگاه عالی جانب او را بگیرند، اما افرادی که به دادگاه عالی وارد شدند در واقع برای منصب قضاوت تعیین شده اند نه آنکه کادری از کارمندان ترامپ باشند.

بیشتر بخوانید:
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری