کد خبر: ۴۶۸۲۱
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰
لاری گفت: در حالیکه آمار بستری شده‌ها در همه کشور روند کاهشی داشته، اما متاسفانه در استان‌های شمالی آمار بیشتر است.

به گزارش تجارت امروز لاری گفت: در حالیکه آمار بستری شده‌ها در همه کشور روند کاهشی داشته، اما متاسفانه در استان‌های شمالی آمار بیشتر است.

دکتر سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت گفت: از ۱۲ شهرستان کشور با وضعیت قرمز کرونایی، ۵ شهرستان در مازندران قرار دارند که بیانگر زنگ خطری برای این استان است.

او افزود: آمار بستری شدگان در بیشتر استان‌های کشور روند نزولی دارد، اما متاسفانه در استان‌های شمالی آمار مبتلایان به کووید ۱۹ صعودی بوده است.

بیشتر بخوانید : 

 

سخنگوی وزارت بهداشت ادامه داد: میزان مبتلایان در شهرستان بابل روز‌های اخیر اگرچه کمی روند کاهشی داشته، ولی هنوز به ثبات نرسیده است.

دکتر سیما سادات لاری نیمی از علت شیوع بیماری کووید ۱۹ را برگزاری و حضور در تجمعات خانگی دانست و با توجه به در پیش بودن شب یلدا از مردم خواست علاوه بر خودداری از برگزاری دورهمی فقط از طریق فضای مجازی و تماس‌های تلفنی جویای احوال بستگان خود باشند.

سخنگوی وزارت بهداشت انفاق هزینه‌های شب یلدای امسال و اهدای آن به خانواده‌های نیازمند را نیز کار پسندیده‌ای اعلام و ابراز امیدواری کرد با خودداری از برگزاری تجمعات یلدایی و کمک به خانواده‌های نیازمند، شب یلدا امسال شب خوبی برای همگان باشد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: