کد خبر: ۴۶۸۲۶
تعداد بازدید: ۱۸۴
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰
سرپرست پلیس فتا استان البرز از فعالیت کلاهبرداران اینترنتی در زمینه فروش واکسن کرونا در فضای مجازی خبر داد و گفت: تبلیغ و فروش واکسن کرونا در فضای ‌مجازی ممنوع بوده و تنها مسیر دسترسی به خدمات بهداشتی و درمانی، شیوه نامه اعلام شده از سوی وزارت بهداشت است.

به گزارش تجارت امروز : سرهنگ رسول جلیلیان اظهارکرد: به دنبال انتشار اخبار واردات واکسن کرونا به کشور، تبلیغات گسترده ای با موضوع فروش این واکسن در فضای مجازی به ویژه در شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام از سوی کلاهبرداران اینترنتی انجام شده است..

وی با بیان این که تنها مسیر دسترسی به خدمات بهداشتی و درمانی، شیوه نامه اعلام شده از سوی وزارت بهداشت است، بیان کرد: هرگونه تبلیغ و فروش دارو و واکسن از طریق فضای مجازی جرم بوده و با متخلفان این حوزه برخورد قانونی خواهد شد.

بیشتر بخوانید : 

 

سرپرست پلیس فتا استان البرز به شهروندان توصیه کرد: به هیچ وجه به صفحه های تقلبی اعتماد نکرده و از قرار دادن اطلاعات بانکی شان در اختیار گردانندگان این صفحات پرهیز کنند.

این مقام انتظامی در پایان خاطرنشان کرد: شهروندان عزیز می توانند برای اطلاع از آخرین شگردهای کلاهبردان اینترنتی و همچنین اعلام موارد مشکوک به سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir مراجعه کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری