کد خبر: ۴۶۸۵۳
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۰
رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: طی 24 ساعت گذشته، 62 بیمار جدید با علائم بیماری کرونا بستری و 73 نفر از بیماران پس از بهبودی از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

به گزارش تجارت امروز : مهدی محمدی، رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه امروز در خصوص آخرین اخبار کرونایی استان، اظهار داشت: کرونا هنوز دست از تلاش برنداشته و مهار نشده و همچنان حریف تازه‌ نفس می‌طلبد به طوریکه طی 24 ساعت گذشته، 62 بیمار جدید با علائم بیماری کرونا بستری و 73 نفر از بیماران پس از بهبودی از بیمارستان ترخیص شده‌اند.
وی تعداد بیماران بستری در بیمارستان را 307 بیمار اعلام کرد و افزود: 95 نفر از این تعداد در بخش‌های ویژه و 25 نفر هم با حال وخیم اینتوبه و متصل به دستگاه تنفس مصنوعی هستند.

بیشتر بخوانید : 


رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اشاره‌ای هم به وضعیت بیمارستان‌های شهرستان‌ها داشت و تصریح کرد: بیمارستان قدس پاوه با 23 بیمار و اسلام‌ آبادغرب با 21 بیمار مورد بیشترین تعداد بیماران بستری در شهرستان‌ها را به خود اختصاص داده‌اند.
وی تعداد موارد فوت با ابتلای قطعی در شبانه‌روز گذشته را 9 نفر اعلام کرد و گفت: مجموعه جان‌باختگان استان از ابتدای اپیدمی کرونا تاکنون به یک‌هزار و 383 نفر رسیده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: