کد خبر: ۴۶۸۶۲
تعداد بازدید: ۲۵۸
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۹ - ۰۶:۰۰
با اشاره به نوسان جزئی قیمت‌ها در بازار طلا و سکه گفت: به دلیل رکود موجود در بازار، تقاضا و انگیزه‌ای برای خرید طلا و سکه وجود ندارد.

به گزارش تجارت امروز : محمد کشتی‌آرای درباره وضعیت بازار طلا و سکه در روز جاری، اظهار داشت: بازار از ثبات نسبی برخوردار است و نوسان زیادی در قیمت‌ها وجود ندارد.

وی با بیان اینکه تغییرات قیمت طلا و سکه در روزهای اخیر براساس تغییرات قیمت های جهانی است، گفت: برابری ارزها در دنیا و تغییر اونس جهانی باعث نوسانات جزئی قیمت ها می شود.

این فعال در بازار طلا با تأکید براینکه دیگر مانند قبل خبری از نوسانات لحظه ای و فعالیت‌های سفته بازی در بازار طلا و سکه نیست، افزود: داد و ستدها در بازار کاملا عادی است.

نائب رئیس اتحادیه طلا و جواهر ضمن اشاره به حباب یک میلیون تومانی قیمت سکه گفت: هم اکنون در بازار رکود وجود دارد ضمن اینکه بعد از کاهش قیمت طلا و سکه در هفته های اخیر دیگر تقاضا و انگیزه ای برای خرید طلا و سکه در بازار وجود ندارد.

بیشتر بخوانید : 

 

هم‌اکنون در بازار داخلی قیمت طلای 18عیار هر گرم یک‌میلیون و 138 هزار تومان، قیمت دلار 25 هزار و 700 تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید 12 میلیون و 150 هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم 11 میلیون و 700 هزار تومان است.

همچنین در بازار سبزه میدان قیمت نیم‌سکه بهار آزادی 6 میلیون و 400 هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی 4 میلیون و 400 هزار تومان و سکه گرمی 2 میلیون و 400 هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای 18عیار در هر گرم هم یک‌میلیون و 138 هزار تومان، قیمت طلای 24عیار در هر گرم یک‌میلیون و 500 هزار تومان و هر مثقال طلا 4 میلیون و 930 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری