کد خبر: ۴۶۸۷۵
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس اعلام کرد که کمتر از نصف هزینه‌های انجام شده توسط این اداره کل در بخش‌های مختلف فرهنگی و هنری، تامین و تخصیص یافته است.
به گزارش تجارت امروز؛ صابر سهرابی در جلسه بررسی اعتبارات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس اعلام کرد که از مبلغ یک میلیارد و 250 میلیون تومان هزینه شده امسال، حدود 500 میلیون تومان به این اداره پرداخت شده است.
سهرابی تاکید کرد که این میزان اعتبار برای جشنواره تئاتر، برنامه‌های فرهنگی و هنری بزرگداشت سپهبد شهید سلیمانی، یادروز حافظ و سعدی، جشنواره بین المللی فیلم فجر، نمایشگاه کتاب و روز خبرنگار، هزینه شده است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با بیان اینکه فارس را به فرهنگ و هنر می شناسند نه صنعت، فرهنگ را مظلوم ترین بخش جامعه کشور دانست.
سهرابی در عین حال گفت: برای ساخت هر موشن گرافیک یک دقیقه و چهل ثانیه ای با موضوع کرونا، مبلغی بالغ بر 3.5 میلیون تومان به بخش خصوصی هزینه پرداخت شده است.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس نیز در این جلسه با تاکید بر اینکه منطبق با برنامه های ارائه شده از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس به این اداره کل مساعدت خواهیم کرد، از پرداخت مبلغ یک میلیارد تومان اعتبار برای تعمیر و تجهیز تالار حافظ با تخصیص 100 درصدی خبر داد.

بیشتر بخوانید:

نوروزی همچنین به پروژه های بالای 90درصد پیشرفت فیزیکی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در سطح استان اشاره و بر لزوم تامین اعتبار مورد نیاز مجتمع فرهنگی هنری سعادت شهر مرکز شهرستان پاسارگاد جهت بهره برداری این مجتمع حداکثر تا پایان سالجاری تاکید کرد. 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: