کد خبر: ۴۶۸۸۷
تعداد بازدید: ۲۷۹
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۹ - ۰۲:۰۰
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از فوت یک مرد جوان به دلیل واژگونی و آتش‌سوزی خودروی سواری در بزرگراه آزادگان خبر داد.

به گزارش تجارت امروز : جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ۰۲:۱۶ بامداد امروز یک مورد حادثه واژگونی خودرو منجر به شعله‌وری در مسیر شرق به غرب بزرگراه آزادگان بعد از بلوار الغدیر به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اطلاع داده می‌شود.

وی با بیان اینکه بلافاصله دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شد، ادامه داد: در محل حادثه مشاهده می‌شود یک دستگاه خودروی سواری پژو ۲۰۶ با دو سرنشین مرد جوان در هنگام حرکت به دلیل نامشخصی از مسیر اصلی خارج شده و بعد از برخورد با گاردریل‌های میانی بزرگراه و شکستن آنها وارد لاین مخالف شده بود.

بیشتر بخوانید : 

 

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: این دستگاه خودرو در مسیر مخالف با یک دستگاه کامیون برخورد کرده و واژگون می‌شود و در نزدیک گاردریل‌ها شعله‌ور می‌شود. پیش از رسیدن آتش‌نشانان یک نفر از سرنشینان از خودرو خارج شده بود اما یک نفر همچنان در خودرویی که شعله‌ور بود محبوس شده بود.

ملکی ادامه داد: آتش‌نشانان به سرعت عملیات اطفاء خودرو و نجات این فرد از داخل خودرو را آغاز کردند اما متاسفانه این مرد جوان با تایید عوامل اورژانس جان خود را از دست داده بود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری