کد خبر: ۴۶۹۷۵
تعداد بازدید: ۲۲۸
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰
مهدی چمران با اشاره به آخرین اقدامات شورای ائتلاف جریان اصولگرایی اظهار داشت: شورای ائتلاف اصولگرایی فعال شده است و برنامه‌های خود برای شرکت در انتخابات ١٤٠٠ را با دقت و جدیت دنبال می‌کند.
به گزارش تجارت امروز؛ نایب رئیس شورای مرکزی ائتلاف نیرو‌های انقلاب با بیان اینکه با دقت و جدیت برای حضور در انتخابات ۱۴۰۰ آماده می‌شویم، گفت: کار را بر اساس تجربیات جمنا و شورای ائتلافی که برای انتخاب نمایندگان مجلس یازدهم شکل گرفته بود، دنبال می‌کنیم. تعویض نام هم نداریم.  
 
وی افزود: تعدادی از دفاتر استانی، مجامع استانی خود را برگزار کرده‌اند و بعد مجامع شهرستانی‌شان را برگزار می‌کنند تا اسامی نیروهای مورد نظر خود را برای انتخابات شوراها سریعتر اعلام کنند.
 
چمران با بیان اینکه اصراری نداریم کار‌های انتخاباتی در دست انجام را اعلام خبری ‌کنیم، گفت: آمادگی و انجام فعالیت‌های مربوط به انتخابات هم بخشی از کار تشکیلاتی است. 

وی افزود: کار را با سرعت، دقت، برنامه ریزی و بر اساس تجربیات جمنا و شورای ائتلافی که برای انتخاب نمایندگان مجلس یازدهم  شکل گرفته بود،دنبال می‌کنیم. تعویض نام هم نداریم. 

نایب رئیس شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب تصریح کرد: از همه احزاب دعوت کردیم تا در شورای ائتلاف حاضر شوند، همه آن‌هایی که در شورای ائتلاف قبلی برای انتخابات مجلس بوده اند و چه احزاب اصولگرایی که در این ائتلاف حضور نداشتند تا بیایند و کار موازی که نتیجه مثبتی هم نخواهد داشت، شکل نگیرد. 

بیشتر بخوانید:

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری